Tepovanie Kärcher
Bodytep - Tepovanie

Tepovanie auta Bratislava

Potrebujete zaistiť dôkladné hĺbkové vytepovanie a vyčistenie interiéru Vášho auta priamo u Vás vo firme alebo u Vás doma? (u nás len v jarných a letných mesiacoch).

S maximálnou dôkladnosťou vykonávame kompletné hĺbkové tepovanie, čistenie aj kožených interiérov osobných automobilov, úžitkových, nákladných vozidiel, ale máme skúsenosti aj s čistením a tepovaním karavanov, výletných lodí a lietadiel.

Tepovanie-aut.jpg

Jazdite v zdravšom prostredí

Odstránením prachu, roztočov, plesní a ďalších nečistôt sa znižuje riziko vzniku alergií a respiračných chorôb. Taktiež zabránime vzniku nepríjemného zápachu.

Aj Vaši blízki to ocenia

Nikto nemá rád neporiadok. Čisté a voňavé auto poteší nielen Vás ale kohokoľvek poveziete.Tepovanie áut vykonávame výkonnými tepovačmi a čistiacimi prostriedkami Kärcher.

Prepieranie je dosiahnuté do hĺbky vlákien a nečistoty nie sú zatláčané až dolu ale všetku sú odsaté von s maximálnym čistiacim efektom.

Čo vykonávame pri čistení a tepovaní interiéru?

Vysávanie, tepovanie sedadiel, tepovanie stropu, tepovanie čalúnenia dverí, tepovanie kobercov a kobercových rohoží, tepovanie batožinového priestoru, čistenie a následné ošetrenie palubnej dosky a všetkých plastov, vyčistenie a následná impregnácia kože, umytie okien z obidvoch strán.

Ako dlho to bude trvať?

Časová náročnosť práce pri kompletnom tepovaní a čistení interiéru cca. 2,5 hod. Po kompletnom tepovaní a čistení interiéru vozidla je treba počítať so zvýšenou vlhkosťou, ktorú je potrebné pár hodín postupne odvetrávať.

Aká je doba schnutia?

Doba úplného uschnutia interiéru závisí od vonkajšej teploty a miery znečistenia interiéru cca. 2-6 hodín.

Kde poskytujeme tepovanie áut?

Interiéry áut a kamiónov čistíme a tepujeme hlavne v Bratislave, ale aj v širšom okolí ako je Stupava, Lozorno, Senec, Ivánka pri Dunaji, Malinovo, Dunajská Lužná.


Cena - Tepovanie áut

  • (1) Tepovanie osobné auto sedadlá - 50 € (každé jedno miesto navyše 5 €)
  • (2) Tepovanie + vyčistenie komplet interiéru osobné auto (sedadlá, dvere, podlaha, koberčeky, strop, batožinový priestor) - 70 €
  • (3) Tepovanie + vyčistenie komplet interiéru osobné auto + umytie, ošetrenie a následná konzervácia plastov, prístrojovky, umytie okien - 90 €
  • (4) Čistenie koženého interiéru + tepovanie + plasty - 100 €
  • Tepovanie a čistenie a interiéru Tranzit, Transporter a pod. - 120 € komplet
  • Tepovanie a čistenie a interiéru kamión - 150 € komplet
  • Tepovanie a čistenie a interiéru lietadlo 2-4 miestne - 80 €

Doprava po Bratislave - 10 €

Minimálna cena objednávky u nás je 40 €.

Minimálna cena objednávky u zákazníka 50 €.

Pracujeme aj počas sviatkov a víkendov bez príplatkov.

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×