Tepovanie Kärcher
Bodytep - Tepovanie

Referencie

Firemné referencie

Naša spoločnosť spolupracuje s firmou Bodytep už od roku 1999. Predmetom nášho záujmu je hlavne tepovanie kobercov v kanceláriách a na chodbách v administratívnych budovách, tepovanie kobercov v spoločenských priestoroch ako aj tepovanie čalúnených stoličiek. Služby poskytované touto spoločnosťou sú vždy na vysokej odbornej úrovni a cenovo prístupné. Obzvlášť oceňujeme pružnosť, ochotu, ústretovosť a v prípade potreby aj poradenskú činnosť.
DOPRASTAV SERVICES, s.r.o. - Hedviga Tršková - vedúca Úseku prevádzky

S firmou BODYTEP pána Labodiho spolupracujeme už od roku 2006, som veľmi spokojná. Spoločne sme zvládli aj veľké sťahovanie v rámci budovy tepovanie a čistenie kancelárií podľa presne stanoveného časového harmonogramu, bez najmenšej chybičky. Profesionálne, dôkladné, spoľahlivo a načas. Túto firmu môžem len odporučiť. 
SWAN, a.s., Bratislava - Daniela Orihelová

Služby firmy Bodytep využívame už 15 rokov a sme naozaj veľmi spokojní. Za ten čas nám umyli desiatky okien a vytepovali metre kobercov. Tepovanie a umývanie okien v niekoľkých objektoch v rámci dlhodobej spolupráce. Ďakujeme a odporúčame.
FK CRA S.R.O. (Dubravka)

Dobrý deň, rád by som sa poďakoval za vynikajúco prevedenú prácu (tepovanie kobercov 1700 m2), nebolo čo riešiť, super prístup.
ÚRAD ŠPECIALNEHO PROKURÁTORA V PEZINKU - Ján Ukrop

Maximálna spokojnosť so službami. Perfektne odvedená práca, vždy prídu načas milí a ustretoví pracovníci firmy BODYTEP.
Redakcia Muscle a Fitnes a spoločnosti Fit Plus spol.s.r.o. - Miriam Kuševova Havelkova

Dobrý deň, píšem Vám v mene spoločnosti LUNA sedačky. Oceňujeme Vaše tepovacie služby a flexibilitu v čase. Sme radi, že sa môžeme na Vás vždy spoľahnúť. Ešte raz ďakujeme za včerajšie tepovanie sedačiek.
LUNA sedačky - Lukáš Rak (predajňa sedačiek, Račianska BA)

Úžasná spolupráca, 100% spokojnosť, perfektná práca, ďakujeme veľmi pekne! Tepovanie sedačiek na predajni nábytku.
AMALTHEA s.r.o. v R1 - (predajňa sedačiek, Rožňavska ulica BA)

Materské centrum Hojdana- Ružinov využilo služby Bodytep (tepovanie kobercov) po prvý krát. Môžeme skonštatovať, že pracujú spoľahlivo a precízne, cena za kvalitne odvedenú prácu je priaznivá aj pre neziskovú organizáciu. Nakoľko sa pôvodne objednaná firma nedostavila, bolo nutné priestory vytepovať narýchlo. Zvlášť preto oceňujeme promtnosť a ústretovosť pri riešení našej objednávky. Služby tejto firmy budeme určite využívať aj v budúcnosti. 
Materské centrum Hojdana - Ružinov - Hana Červenáková

Firmu Bodytep som využil už od roku 1997  veľa razy, hlavne pri výmenách nájomníkov, kedy som potreboval dôkladne vyčistiť priestory, oceňujem hlavne operatívnosť a variabilitu pri riešení našich problémov. Môžem len odporúčať.
AGHT s.r.o. - Lefler – konateľ spoločnosti

So službami spoločnosti Bodytep sme boli maximálne spokojní. K tejto firme sme sa dostali na základe odporúčania a urobili sme dobre, že sme oslovili práve ich. Svoju prácu si odviedli naozaj poctivo čo sa týka umývania aj tepovania. Oceňujeme tiež priateľský prístup pánov a bezproblémovú komunikáciu. Určite odporúčame. Pre spoločnosť Mediworx software solutions sme vykovali umývanie okenných žalúzií a tepovanie stoličiek a kresiel. 
Mediworx software solutions, a.s. Digital Park 3, Golasová Eva

Tepovanie 600 m2 kobercov vo firme. S kvalitou a výkonom práce sme boli veľmi spokojní. Personál bol ústretový, všetko prebehlo pomerne rýchlo a bez problémov. V budúcnosti radi využijeme služby spoločnosti Bodytep 
Medtronic - (Karadičova ulica)

Umývanie okien a výkladov v McDonalds. S Bodytep sme veľmi spokojní, boli operatívni a svoju prácu odviedli perfektne. Určite ich budeme kontaktovať aj v budúcnosti.
Reštaurácia McDonalds - Račianska Bratislava

Od spoločnosti BODYTEP sme si objednali upratovanie celého bytu a ostali sme veľmi príjemne prekvapení. S kvalitou odvedenej práce sme boli samozrejme maximálne spokojní a však veľmi ceníme aj proklientský prístup, ktorý má táto spoločnosť. Precízne odvedená robota so skvelým prístupom k zákazníkovi. Môžeme iba odporučiť. 
ETAGE s.r.o. Dobrodenkova

S firmou Bodytep sme boli spokojní, príjemná komunikácia, dobre a rýchlo odvedená práca umývanie okien a tepovanie 150 m2 kobercov vo firme.
Daren a curtis s.r.o. (Polus Tower)

Sme rodinné a materské centrum Dlháčik a zo srdca ďakujeme spoločnosti Bodytep za vytepovanie našich priestorov. Už tretí rok nám firma Bodytep zadarmo vytepovala nielen koberce, ale aj sedačky v našom centre a to so zachovaním najvyššej kvality práce. Navyše nám časovo vyšli v ústrety. Naše centrum teraz doslova vonia čistotou a preč sú aj také škvrny, čo sme si mysleli, že sa ich už nezbavíme. Za všetkých malých aj veľkých návštevníkov - ďakujeme!
Tím Dlháčika - Zuzana Kutarnová

Dobrý deň, ďakujeme Vám za expresne rýchle, ale za to precízne a profesionálne vytepovanie kobercov. Zbavili ste nás škvrn od ojeja, ktorých sme sa nevedeli zbaviť už roky. Rátame s Vami aj do budúcnosti.
EUROREHAB - Rehabilitačné zariadenie (Karlová Ves)

Reštaurácia Milica s firmou Bodytep spolupracuje od roku 1999 a s ich službami sme nesmierne spokojní. Nakoľko sme reštaurácia tak tepovacie práce môžu u nás vykonávať iba vo večerných, alebo nočných hodinách, čo pre nich nie je problémom. Po ich odchode je isté, že ráno bude reštaurácia tip-top, čo si majiteľ vždy overuje telefonicky.
Reštaurácia Milica - Luboš Teplan (Stupava)

Tepovanie špinavého koberca v kancelárskych priestoroch v Bratislave so skvelým výsledkom! Perfektne odvedená práca, boli sme naozaj veľmi spokojní. Minulý rok sme si dávali tepovať koberec (od inej spoločnosti) avšak výsledok bol katastrofálny. Tento rok sme sa rozhodli pre BODYTEP a aj keď sme boli na začiatku trošku skeptickí, naše obavy sa nepotvrdili. Firma BODYTEP nás naopak veľmi milo prekvapila a odviedla naozaj kvalitnú prácu ako môžete vidieť aj na fotkách. Kolegovia od vedľa chodia koberec obzerať a rozmýšľajú čo by si mohli dať doma vytepovať, pretože ten rozdiel je do očí bijúci.
FCC SLOVENSKO S.R.O. Bazová ulica BA - Kladná

Služby spoločnosti Bodytep sme využili opätovne, pretože sme boli už minulý rok veľmi spokojní. Všetko bolo na 100 %, ďakujeme! Každoročné umývanie okien + žalúzií a tepovanie kobercov + kresiel. 
Slovenská obchodná a priemyselná komora (Gorkého 9 BA, Viera Knotkova)

S odvedenou prácou sme boli veľmi spokojní. Umývali sa okná, ktoré boli komplikovanejšie na umývanie. Pracovníci to spravili veľmi rýchlo a profesionálne, čo nás milo prekvapilo. Dobre sa s nimi komunikovalo, cena taktiež bola super. Nemáme čo vytknúť. Ďakujeme.
Jazykova škola - Panenská ulica BA - Šiškova

Firmu Bodytep využívame už dlhé roky v domácnosti, taktiež vo firme na tepovanie kobercov, stoličiek a umývanie okien. Sme vždy maximálne spokojní  s ich ovedenou prácou. Komunikácia s nimi je na vysokej odbornej úrovni.
Ferrmont - Karin Kaderková

Dňa 13. 5. 2016 ste nám čistili koberce v našich kancelárskych priestoroch, týmto chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s Vašou prácou.
Meriglobe - Jarmila Porubska

V súvislosti s našou objednávkou sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za výbornu prácu. Koberec je ako nový, takže dobrá práca a súčasne ďakujem za operatívu, nakoľko sme si Vás objednali na poslednú chvíľu.
Palatinusova - FIIT

Touto cestou by som sa Vám rada poďakovala za spoluprácu. Oceňujem profesionálny prístup, promptnosť, šikovný personál, celkovo dobrá skúsenosť. Želám všetko dobré a teším sa na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.
Republiková únia zamestnávateľov -  Lucia Tumidajová - office manager

S Vašimi službami som bola veľmi spokojná. Ste rýchli a precízni. Určite Vás budem kontaktovať znova. 
Inter Cars - (automobilové diely) - MKrulová

Služby firmy Bodytep sme využili prvý krát. Vysoko oceňujeme profesionálny prístup, promtné reagovanie. Tepovanie kobercov, čistenie žalúzií a stoličiek i obojstranné umývanie okien prebehlo bez problémov. S odvedenou prácou sme veľmi spokojní.
Empire - the know how institute - Radoslav Blahuta

S firmou BODYTEP sme boli nadmieru spokojní. Milí a ústretoví pracovníci, prišli presne v dohodnutom termíne. Tepovalo sa 300m2 kobercov a boli vytepované perfekne. Ďakujeme. 
ALFA - (HERŇA v Petržalke)

Služby firmy BODYTEP využívame hlavne na čistenie interiérov áut v našom autobazáre  od roku 2007. S odvedenou prácou a prístupom pracovníkov sme vždy spokojní. 
Gawax s.r.o. - Valér Mamonov

Naša škola Cirkevné konzervatórium v Bratislave využíva služby Bodytep už od roku 1999. S ich profesionálnou prácou sme veľmi spokojní a preto aj v budúcnosti chceme využívať služby ponúkane Bodytepom.
Cirkevné konzervatórium - Ďurinova

Od pána Labodiho sme si objednali tepovanie kobercov a vytepovanie firemného auta. Všetko prebehlo podľa dohody načas, kvalitne a za dobrú cenu. Môžem len odporučiť.
Netmark s.r.o. - Mgr. Matúš Marko

S tepovacími službami firmy BODYTEP sme boli nadmieru spokojní, všetko prebehlo v poriadku, tepovalo sa 400m kobercov. Ďakujeme.
Jenewein Group.

Dobrý deň prajem, s prácou spoločnosti BODYTEP sme vždy veľmi spokojní, vrelo odporúčam, ich práca spĺňa naše požiadavky.
KLUB PENATI - Patrik

Naša spoločnosť AATUH- Servis PC, využíva upratovacie a tepovacie služby firmy BODYTEP už od 2004 a sme maximálne spokojní. 
AATUH - Vladimír Hutta

Po rôznych skúsenostiach s upratovacími firmami som si objednala firmu Bodytep. S ich profesionálne odvedenou prácou som veľmi spokojná. Môžem odporučiť aj náročnejším zákazníkom.
Weber Reality s.r.o. - Lucia Weber

Ďakujem za výborne a rýchlo odvedenú prácu. S tepovaním a čistením kobercov a sedačiek sme boli veľmi spokojní. Budem Vás ďalej odporúčať. 
WEBCD s.r.o. - Blahoslav Sučík

Firmu Bodytep si objednávame už niekoľko rokov na tepovanie kobercov, umývanie okien a tepovanie interiérov našich vozidiel. S odvedenou prácou sme nadmieru spokojní. 
G4S Secure Solutions (SK), a. s. - Andrej Lukáč

Dobrý deň, pán Labodi, chceme sa poďakovať za výborne odvedenú prácu, flexibilitu a ustretovosť pri využívaní Vašich služieb. Využívame Vaše služby už pár rokov a vždy sme veľmi spokojní. Odporúčame všetkým.
FITPLUS - S.R.O. 

Ďakujem, stoličky vyzerajú po tepovaní ako nové.  
Mamut-pub - Peter Tibensky

Ďakujem veľmi pekne za kompletné vyčistenie interiétu auta. Auto je ako nové. Interiér je bez zápachu a chlpov od psa. Veľmi dobrý prístup a odvedená práca.
Axel Artis - Alexander Toth

Profesionálna práca, výborná cena, príjemná komunikácia. Tepovanie a čistenie kancelárskych stoličiek. Sme veľmi spokojní.
SHIZARU a.

Tepovanie ubytovne. Služby Bodytep sme využili prvý krát a teda sme naozaj veľmi spokojní. V minulosti sme skúšali viacero firiem na čistenie kobercov a až teraz nám tam nezostali žiadne fľaky. Pýtala som sa aj vrátnikov a chyžných, prístup personálu Bodytep si veľmi pochvalovali. Taktiež ochota prísť medzi sviatkami. Ďakujeme veľmi pekne, koberce sú ako nové.
United Industries a.s. (Ivanka pri Dunaji) Lubomíra Labudova

Tepovanie kobercov, sedačiek, kresiel. S prácou Bodytep sme boli veľmi spokojní a ich firmu by sme doporučili aj ďalej. Reštaurácia je po vytepovaní čistá.
Reštaurácia - Nostalgia

So službami BODYTEP sme boli spokojní. Boli u nás už druhýkrát, svoju prácu odviedli rýchlo a kvalitne. 
Materská škôlka - Vajnory

Tepovanie v detskom centre. Páni z Bodytep prišli načas, dokonca skôr. S ich prácou sme spokojní, boli veľmi šikovní, hodnotíme na výbornú.
Detské Centrum Kvietok - Bratislava

S prácou firmy Bodytep sme boli veľmi spokojní. Prišli dokonca medzi sviatkami a veľmi ochotne a kvalitne nám vytepovali.
EMPÍRIA

Tepovanie 400m2 kobercov. Firmu Bodytep voláme na tepovanie každý rok a sme s nimi veľmi spokojní. Sú šikovní, úžasne vytepovali aj silno znečistené koberce, výborná spolupráca.
Študenský domov Svoradov

Tepovanie hotelových izieb a Bowlingu. Služby firmy Bodytep využívame už niekoľko rokov a vždy sme boli spokojní. Tentokrát prišli dokonca medzi sviatkami a nebol problém. Bowling vytepovali pekne, napriek staršiemu kobercu.
Hotel Ponteo - Čuňovo

Tepovanie koberca a kresiel v kinosále. Ďakujeme pekne zamestnancom BODYTEP, ktorí sa snažili urobiť naozaj maximum. Bolo to super a sme veľmi spokojní. V blízkej budúcnosti plánujeme služby BODYTEP využiť aj pri tepovaní ďalšej našej kinosály.
VŠMU - Svoradova 2/A Bratislava

Tepovanie 250 m2 kobercov v Casíne Admiral. S prácou firmy Bodytep a pánom Labodim sme maximálne spokojní, všetko prebehlo na 100%. Ich služby sme využili aj v minulosti a určite odporúčame! Ďakujeme!
Casíno Admiral Game Club v OC Polus.

Tepovanie kresiel v salóne. Bodytep nám v salóne tepovali kreslá. Ich služby sme využili už predtým, sú veľmi milí, spokojnosť so všetkým. Ďakujeme! 
Salón krásy Eviva 
 

Tepovanie sedačiek v reštaurácií. Boli sme spokojní s prácou Bodytep, všetko bolo ok, ďakujeme. 
Reštaurácia Jedna Báseň ( Dlhé Diely )

Umývanie výkladov po odlepení nálepiek. S prácou Bodytep sme boli spokojní. Chlapci sa potrápili možno viac ako čakali, bola to ťažká práca, ale zvládli to. Nestihla som ešte skontrolovať výsledný stav, ale to čo som videla bolo v poriadku, komunikácia bez problémov.
Zeina S.R.O.
 
Všetko super, v budúcnosti sa radi na vas opäť obratime. Tepovanie 100m kobercov vo firme. 
X-trade brokers DM S.A. Bratislava -  Jana Švecová
 
Umývanie okien a výkladov. S firmou Bodytep sme veľmi spokojní. Prišli načas a svoju prácu odviedli výborne, určite využijeme aj v budúcnosti ich služby.
Lekáreň Feminia - Račianska BA
 
Tepovanie kobercov vo firme. Boli sme veľmi spokojní s prácou firmy Bodytep, všetko prebehlo bez problémov. 
Finet - Kominárska BA
 
Veľmi spokojní, všetko v poriadku, určite využijeme služby BODYTEP aj v budúcnosti. Ďakujeme! Tepovanie interiérov áut pre obecný úrad.
Obecný úrad - Rovinka
 
Volvo S 60 tepovanie a čistenie interiéru. Chcela by som sa Vám poďakovať za veľmi pekne vytepovaný interiér vozidla a takisto za vyčistenie všetkých plastov vo vozidle. Sme veľmi spokojní a radi sa v budúcnosti opäť na Vás obrátime. Prajem veľa úspechov vo Vašej práci. 
Arcadis Czech Republic s.r.o. - Ivana Grejtakova (office manager ) 
 
Boli sme veľmi spokojní so službami firmy Bodytep, chlapci boli zlatí, komunikácia super, viditeľný rozdiel na druhý deň po vytepovaní, ďakujeme! Tepovanie 160m kobercov, sedačky a stoličiek vo firme.
Neopublic Porter Novelli  ( Panónska cesta  Bratislava )
 

S firmou Bodytep sme naozaj spokojní, všetko prebehlo bez problémou, ďakujeme. Čistenie kobercov v šiestich kanceláriach, sedačky a kresla.
Vodohospodárske stavby - ekologicky podnik Pestovatelska BA

Tepovanie 350 m2 kobercov vo firme. S prácou Bodytep sme boli maximálne spokojní, nemáme žiadne výhrady, všetko prebehlo v poriadku, ďakujeme.
Amrop Slovakia  s.r.o.

Chlapci z Bodytep sú veľmi šikovní, ich služby sme využili už aj v minulosti, super práca, ďakujeme a určite odporúčame! Umývanie okien na španielskom veľvyslanectve.
Španielské velvyslanectvo - Laurinská ulica BA 

Maximálna spokojnosť s Bodytep, perfektná práca, výborná komunikácia, určite odporúčame a využijeme znova! Tepovanie 150m kobercov vo firme. 
Krivak & Co, s. r. o. Gajova 13 BA.

Tepovanie kobercov a umývanie okien vo firme. S Bodytep sme spokojní, ich služby sme využili už aj v minulosti, čo by som vytkla bol neskorší príchod, ale inak všetko ok.  
OEZ, Rybničná 36C, Bratislava 

Upratovanie, umývanie okien, žalúzií, tepovanie kobercov a stoličiek. Boli sme spokojní so službami Bodytep, určite ich využijeme aj v budúcnosti. 
Slovenská obchodná a priemyselná komora - Gorkého 9, Bratislava - Viera Knotková

Perfektná práca Bodytep, interiér auta vyčistili naozaj precízne, môžem len odporučiť. Čistenie interiéru auta.
Compeko, spol.S.R.O. Čarskeho 3 BA 

Super vytepovaný koberec a stoličky, boli sme prekvapení aký ostal čistý, určite spokojnosť s Bodytep. Jediná chybička bola, že páni asi hodinku meškali, čo ale dohnali kvalitou práce. Tepovanie stoličiek a kobercov vo firme. 
Maxsport - Bartoškova 7, Bratislava
 

S odvedenou prácou sme spokojní, páni s firmy Bodytep nám to vytepovali naozaj pekne. Komunikoval som asi 90% času priamo s pánom Labodim a nikde to neviazlo, všetko bolo tak, ako sme sa dohodli. 
HERŇA EXCELCLUB, ( Pribišová BA ) 

 

Súkromné referencie 

Dobrý deň, chcem vyjadriť veľké poďakovanie pracovníkom vašej upratovacej služby, ktorí mi boli upratať byt / generálne upratovanie / dňa 27.1.2018 . S ich odvedenou prácou som bola nadmieru spokojná. Ešte dnes po takmer 3 týždňoch mi rozvoniava celý byt. Takže prosím odovzdajte chlapcom môj pozdrav a poďakovanie. 
Darina Evansonová 

Služby firmy BODYTEP som využila niekoľkokrát a musím skonštatovať, že som bola zakaždým maximálne spokojná. Pracovníci tejto firmy odviedli skutočne kvalitnú a veľmi precíznu prácu či už pri tepovaní kobercov a sedačiek, alebo pri umytí okien. Oceňujem ich perfektnú prácu, profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu akceptovať všetky požiadavky zákazníka. Určite budem aj naďalej využívať ponuku služieb firmy BODYTEP a rada ju odporučím aj svojim známym.
Michaela Donauerová

Firmu Bodytep som si vybrala na základe desiatok fantastických referencií a neoľutovala som! V byte mi vytepovali matrace na manželskej posteli, 4 podsedáky, kreslo, taburetku a gauč. Rozdiel je naozaj markantný. Ďakujem!
Tepovanie bytu Ružinov - Erika Špeťko

Sedačku sme mali v pláne predať a aj preto sme ju potrebovali vyčistiť, keďže sme si chceli zaobstarať novú. Sme veľmi radi, že novú sme ešte nemali kúpenú pretože po návšteve spoločnosti BODYTEP ostala sedačka ako nová (a to nepreháňam). Nakoniec sme sa rozhodli, že si ju ešte necháme a nejaký ten čas ešte poslúži. Veľká vďaka firme BODYTEP za kvalitne odvedenú robotu. Čistenie koženej sedačky od pera. Rodiný dom Sekule - Horvatova

S firmou Bodytep mám dlhoročné skúsenosti a môžem vrelo odporúčať. Zamestnanci sú mladí, flexibilní chalani s chuťou do práce, nie je problém si dohodnúť aj neštandartné časy. Nakoľko máme psa, je upratovanie o to náročnejšie, ale nikdy s tým nebol žiaden problém. Po uprataní a tepovaní je vždy pekne čisto a bez zápachu. Oceňujem profesionálny prístup a hlavne výsledky. Cena nie je najlacnejšia na trhu, ale výsledok je viac ako adekvátny. Týmto sa chcem pánovi Labodimu ako aj chalanom poďakovať a prajem veľa úspechov
Martin Kňaze 

Ako môžete vidieť aj na obrázkoch, firma BODYTEP odviedla kus kvalitnej práce. Koberec aj sedačka boli na nerozoznanie a vyzerajú ako keby sme si ich kúpili len pred nedávnom. BODYTEP nám ušetrili čas, peniaze a starosti ktoré by sme mali spojené s kúpou nového koberca aj sedačky. Vidno, že páni sa vyznajú vo svojom remesle. Určite využijeme ich služby aj pri najbližšej príležitosti. 
BROZ

S firmou BODYTEP bola pohodová komunikácia, prácu si urobili poctivo a za férovú cenu na akej sme sa dohodli. Čistenie silno zanesenej bielej koženej sedačky dopadlo úspešne. Ako môžete vidieť na fotkách, sedačka je po vyčistení ako nová.
Sebeková 

Čistenie koženej sedačky v Karlovej Vsi v podaní expertov z firmy BODYTEP. Chlapci boli strašne šikovní, prišli ešte skôr ako sme boli dohodnutí takže za mňa na jednotku. Ako môžete vidieť aj na obrázku, sedačku vyčistili naozaj perfektne. Určite odporúčam.
Silvia Tothova

Využila som ich služby v auguste. Pôvodne som si chcela len prenajať tepovací prístroj, ale veľmi dobre mi poradili a za poplatok o 5 € vyšší mi prídu vyčistiť koberce oni. Prišli dvaja slušní, pracovití páni. Pracovali rýchlo a kvalitne. Bola som veľmi spokojná, môžem vrelo odporučiť.
Anna Andrašíkova

Odporúčam služby Bodytep - jednoducho - rýchlo - kvalitne. Výborne odvedená práca a odborne vyškolený personál. Garancia neprekročenia ceny.
Tomáš Šimrák

Firma pána Labodiho chodí ku nám tepovať a umývať okná niekoľko už viac ako 10 rokov. Zamestnanci si odvedú objednanú prácu vždy na 100%, čo je po ich odchode aj vidieť. Že som sa rozhodol využívať služby Bodytep neľutujem a môžem len každému doporučiť. 
Roman Kukumberg (hokejový reprezentant)

Bodytep k nám chodí pravideľne už 15 rokov umývať okná a tepovať komplet celý dom. Som s ich robotou spokojná, preto si stále volám práve ich. Pracovníci sú dochvilní a komunikatívni. Určite ich odporúčam aj ďalším, ktorí hľadajú kvalitné služby. 
Bujnákova (Slávičie údolie)

Bol som velmi spokojný s Bodytep spoločnosťou. Kvalitne nám vyčistili 2i byt po kompletnej rekonštrukcii. Príjemný prístup a kvalitná práca. 
Rudolf Sedláček - Hviezdoslavo nám. BA

Objednala som si jarné umývanie okien v celom byte. S prácou vašej firmy som veľmi spokojná, v presne stanovený čas prišli dvaja slušní pracovníci, pracovali šikovne - rýchlo, ale dôsledne. Môžem len odporúčať. Ďakujem. 
Gažová (BA-Petržalka)

Ďakujeme za dôkladné vytepovanie kobercov, kresiel aj matraca, pri najbližšej príležitosti zavoláme Bodytep znova. Tepovanie 150 m2 kobercov, kresiel a matracov.
Martina Andrassy - Koliba

Slušní a vyškolení pracovníci z bohatou praxou, vždy prídu načas a hlavne je vždy precizne odvedená práca. Odporúčam firmu BODYTEP. 
Matej Barkol

Ďakujem za rýchle vybavenie mojej požiadavky. Super vyčistené, veľmi dobrý profesionálny prístup. Som spokojná.
Gubričová (Jabloňové)

Dobrý deň, s firmou pána Labodiho BODYTEP mám veľmi dobré skúsenosti. Personál je zakaždým prívetivý, prácu odvedú rýchlo a poctivo. Vrelo odporúčam aj náročnejším klientom.
Lenka Dvořakova

Firmu som si najal za účelom upratania mojej garáže. So službami som bol veľmi spokojný, nakoľko pracovníci firmy boli nielen veľmi pracovití, ale najmä rýchli a ohľaduplní. O garáž sa postarali príkladne, ako by patrila im.
Jakub Kováč - Bratislava

Ďakujeme veľmi pekne za vytepovanie auta. Veľmi dobrá práca.
Stafen

Firma pána Labodiho nám chodí tepovať a umývať okná do domácnosti aj firmy už od roku 1999. S odvedenou prácou a ich prístupom sme vždy spokojný.
Peter Klubal

Túto firmu som si objednala na tepovanie a umývanie okien pred Vianocami a bola som nesmierne spokojná. Prišli presne na čas, pracovníci boli veľmi slušní a prácu vykonali rýchlo a sto percentne, takže môžem, len odporúčať.
Monika (Stupava)

Ako stála zákazníčka môžem spoločnosť BODYTEP iba odporučiť. Služby od spoločnosti BODYTEP si objednávam pravidelne a to znamená mojú 100%-nú spokojnosť. Pracovníci spoločnosti sú rýchli, precízni a spoľahliví a zatiaľ sa mi nestalo, že by si s niečim neporadili. Naposledy sa mi postarali o tepovanie sedačky a odviedli naozaj kvalitnú robotu- sedačka je ako nová. Ak budem mať v budúcnosti ďalší problém podobného charakteru určite sa obrátim na BODYTEP.
Ružičkova 

Absolútna spokojnosť, veľmi flexibilní, komunikácia na vysokej úrovni, milí zamestnanci, profi čistenie za dobrú cenu.
Marek Kollar

S kvalitou tepovania sedačky, matracov, kusového koberca a tak tiež s profesionálnym prístupom zamestnancov som bol príjemne prekvapený. Veľmi pekne ďakujem pán Labodi budem Vás odporúčať.
Jaroslav Zindler

Maximálna spokojnosť, pracujú rýchlo a kvalitne. Sme si objednali umývanie okien na RD, tepovanie sedačiek a kobercov. Prišli štyria a za 3 hodiny boli s prácou hotoví.
Marek Domes - (Šenkvice)

S prácou (tepovanie sedačky) aj prístupom firmy Bodytep sme boli spokojní, pán prišiel na čas, dokonca skôr. Odporúčam.
Stulber

Tepovanie sedačky a koberca. S prácou sme boli veľmi spokojní. Bodytep boli u nás už štvrtý krát.
Krajčírova

Bola som veľmi spokojná. Firmu Bodytep určite odporúčam, odviedli skvelú prácu, tepovanie kobercov a sedačky.
Valovičova

S firmou Bodytep som mimoriadne spokojný, zamestnanci boli milí a uslužní, výborná komunikácia, výborná práca tepovali sedačku, kreslo a koberce, dal by som aj desať hviezdičiek, určite odporúčam.
Vladimír - Petržalka

Firmu Bodytep som využila na umývanie okien a žalúzií, tepovanie celej domácnosti. S ich prácou som bola nadmiieru spokojná.
Zuzana Novakova - Šenkvice

Pán bol milý a ústretový, dokonca prišiel skôr ako sme boli dohodnutí. Služby Bodytep sme využili prvý krát a boli sme spokojní, tepovala sa sedačka, kreslo a taburetka.
Mariana

Pán bol veľmi milý, sedačka pekne vyschla a vyzerá nádherne. Sedačka je ako nová.
Zuzana B

Ďakujem veľmi pekne, s prácou som bola naozaj spokojná. Pán bol veľmi šikovný. Promtné tepovanie koberca a sedačky. 
Vargová

S tepovaním sedačky spoločnosťou Bodytep som bol veľmi spokojný. 
Martin

Výborne a profesionálne vykonaná práca, vrelo odporučujem! Porovnanie kvalita a cena, proste super! Veľa šťastia a teším sa na budúce. 
Alena Staňákova

Profesionalna praca, prijemne vystupovanie a SUPER ceny!!! Odporucam. Velmi precizna praca. Dakujem
Katarína Bódi

Ďakujeme pekne super ,profesionalne odvedena praca. Večer som zavolala na druhy deň veľká spokojnosť len odporúčam.
Erika Munková Žáková

Boli sme maximálne spokojní, perfektná práca, vynikajúca komunikácia, veľmi pekne ďakujeme!" Umývanie okien a tepovanie dvoch veľkých sedačiek.
Hausbóty na Jaroveckom ramene  Bratislava, Jarovce - Oravcová

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×