Tepovanie Kärcher
Bodytep - Tepovanie

Tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek Bratislava

Ponúkame kvalitné profesionálne tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek, sedacích súprav, gaučov, postelí, váľand, pohoviek, matracov, kresiel, stoličiek, áut a čistenie kožených sedačiek aj s impregnáciou.

Pozrite si prosím naše referencie počas nášho pôsobenia na trhu od roku 1996.

Hĺbkové tepovanie kobercov a sedačiek vám odstráni aj starú špinu, fľaky, prach, roztoče a ich výlučky, alergény, plesne a nežiadúce pachy (cigaretový dym, nehody po psoch, mačkách a pod.).

Pri väčších zákazkách tepovanie sedačiek a kobercov vykonávame väčšinou dvaja tepovači s dvoma tepovacími strojmi súčasne čím sa skracuje doba tepovania. O to vás menej časovo obmedzujeme.

Tepovanie koberca, alebo tepovanie sedačky nie je potrebné len v prípade viditeľného znečistenia. Znečistenie koberca, alebo čalúneného nábytku nemusí byť na pohľad viditeľné, napriek tomu môže ukrývať špinu a roztoče.

Často aj na pohľad čistý koberec alebo čalúnený nábytok pri tepovaní zo seba vydá veľké množstvo špiny. Tepovacie služby vám ponúkame jednorazovo aj pravidelne.

Za 25 rokov praxe vieme, že nami kvalitne a precízne odvedená práca je pre nás tou najlepšou reklamou, aby ste si nás radi volali aj v budúcnosti.

Zaistíme vám čisté a zdravé prostredie pre váš život.

Kde všade tepujete ?

Čistenie kobercov a čistenie sedačiek vám ponúkame v Bratislave a v týchto lokalitách:
Čuňovo, Jarovce, Rusovce, Záhorská Bystrica, Marianka, Stupava, Lozorno, Pernek, Malinovo, Miloslavov, Rovinka, Dunajská Lužná, Zálesie, Ivánka pri Dunaji, Bernolákovo, Nová Dedinka, Slovenský Grob, Svätý júr.

Rakúsko (Berg, Hainburg, Kittsee, Wolfsthal).
Maďarsko (Rajka, Dunakiliti).

tepovanie-bodytep.jpg

tepovanie-milica.jpg

Kvalita tepovania 

Tepovanie sedačiek a tepovanie kobercov vykonávame výkonnými špičkovými tepovacími strojmi a čistiacimi prostriedkami značky Kärcher, ktoré sú ekologicky neškodné a spĺňajú najprísnejšie normy.

Profesionálne tepovače Kärcher svojou výkonnosťou zabezpečia spolu s kvalitnou chémiou hĺbkové vyčistenie kobercov a rôznych textilných materiálov bez poškodenia vrátane odstránenia roztočov.

Ku kvalitne vykonanej práci nestačí len špičková technológia, ale treba k tomu aj skúsenosti.

Prepieranie je dosiahnuté do hĺbky vlákien alebo u samotného koreňa vlasu a nečistoty nie sú zatláčané až dolu, ale všetky sú odsaté von s maximálnym čistiacim efektom.

Čistiaci prostriedok Kärcher RM 760, ktorý používame, je najefektívnejší čistiaci prostriedok na čistenie kobercov a čalúneného nábytku.

Receptúra je rokmi preverená a vysoko hodnotená medzi profesionálmi v oblasti tepovania. Kärcher RM 760 je slabo alkalický prostriedok, 100% rozpustný vo vode a mimoriadne šetrný k čistenému materiálu. Neobsahuje optické zosvetlovače ani bieliace prostriedky.

Po použití čistiaceho prostriedku Kärcher je vyčistený povrch zbavený nečistôt, sú obnovené farby, látka je prevoňaná sviežou vôňou.

Ponúkame Vám:

  • Tepovanie a čistenie kobercov, kusových kobercov
  • Tepovanie a čistenie sedačiek, gaučov, sedacích súprav
  • Tepovanie a čistenie postelí, matracov, vankúšov
  • Tepovanie a čistenie kresiel, stoličiek (aj kancelárskych)
  • Tepovanie a čistenie kuchynských lavíc, taburetiek
  • Tepovanie a čistenie interiérov áut, kamiónov, lodí u Vás alebo u nás
  • Čistenie kožených sedačiek, kresiel, taburetiek + impregnácia
  • Odsávanie vody z vytopených kobercov po haváriách

Aké výhody má hĺbkové tepovanie a čistenie ?

Výhodou hĺbkového tepovania je, že trvá len krátko. Nedochádza k nadmernému opotrebovaniu a vytrhávaniu vlasov koberca ako sa deje u mechanického kartáčového čistenia.

Tento spôsob naopak vlas regeneruje a narovnáva do pôvodnej polohy. Čistenie sa vykonáva priamo u Vás, tým odpadá manipulácia s kobercami a čalúneným nábytkom.

Aký je postup pri tepovaní a čistení ?

Čistený povrch zbavený hrubých nečistôt nastriekame pod tlakom čistiacim prostriedkom Kärcher, ktorý rozpustí aj veľmi staré nečistoty a následne ho odsávame spolu s nečistotami do zbernej nádoby tepovača, tak že koberec alebo čalúnený nábytok neostáva mokrý, len jemne vlhký.

Pri nadmernom znečistení čistený povrch nastriekame pod tlakom čistiacim prostriedkom a necháme ho určitú dobu pôsobiť.

Potom opakovane z čisteného povrchu odsávame absorbovanú vodu spolu s nečistotami. Tento proces niekoľkonásobne opakujeme pokiaľ nedosiahneme požadovanú čistotu povrchu.

Aká je doba schnutia ?

Doba schnutia závisí na teplote vzduchu, typu čisteného povrchu a na stupni znečistenia. Za cca. 3-9 hodín je čistený povrch suchý.

Tepujete aj vo večerných a nočných hodinách ?

Tepujeme aj vo večerných a nočných hodinách, lebo nie každá prevádzka sa dá tepovať cez pracovnú dobu. Vo väčšine prípadov sú to reštauračné zariadenia alebo väčšie firmy.

Väčšie zákazky tepujeme po celom Slovensku a Rakúsku.

Tepovanie matracov

Prečo pravidelne tepovať koberce a čalúnený nábytok?

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×