Tepovanie Kärcher
Bodytep - Tepovanie

Čistenie koženej sedačky

Ponúkame vám profesionálne čistenie kožených sedačiek, kožených kresiel, kožených stoličiek s následnou impregnáciou už od roku 1996. 

Pozrite si prosím naše referencie počas nášho pôsobenia na trhu.                 

Koža je pevná, pružná a dobre sa prispôsobí tvaru tela. Nesmieme však zabudnúť, že je to prírodný materiál.

Vďaka pravidelnej starostlivosti je koža priliehavá, elastická, zachováva si formu a predlžuje sa jej životnosť. Dýcha a zároveň je pevná a odolná. Koža má aj charakteristickú vôňu. Koža si skrátka zaslúži mimoriadnu odbornú starostlivosť.

Kúpa koženej sedacej súpravy nie je lacná záležitosť. Zverte čistenie koženej sedačky do našej odbornej starostlivosti. Navrátime Vašej sedačke stratený vzhľad a elasticitu. S výsledkom budete spokojní.

Čistenie kožených sedačiek vám ponúkame v Bratislave a v týchto lokalitách :

Rakúsko (Berg, Hainburg, Kittsee, Wolfsthal). Maďarsko  (Rajka, Dunakiliti).
Čuňovo, Jarovce, Marianka, Stupava, Lozorno, Pernek, Malinovo, Miloslavov, Rovinka, Dunajská Lužná, Zálesie, Ivánka pri Dunaji, Bernolákovo, Nová Dedinka. 

Postup pri čistení a impregnácií koženej sedačky

Jedná sa o veľmi šetrnú metódu čistenia kožených a koženkových sedačiek. Touto metódou je možné vyčistiť aj najrôznejšie druhy škvŕn a nečistôt, napríklad popísané miesta perom, plniacich pier okrem liehových fixiek.

Koženú sedačku najprv očistíme len vlhkou špeciálnou handričkou. Potom začneme veľmi šetrne čistiť s čistiacim prostriedkom všetky škvrny a usadené nečistoty s povrchu koženej sedačky. Nanesieme na koženú sedačku prostriedok na čistenie a omladenie kože, následne ho ručne zapracovávame do koženej sedačky špeciálnymi kefkami a utierkami.

Impregnácia koženej sedačky. Po dôkladnom vyčistení Vám sedačku naimpregnujeme. Impregnácia pomáha k stabilizácií farieb a tiež zaisťuje pružnosť kože, zabraňuje prenikaniu vody a vlhkosti, taktiež zabraňuje vysúšaniu a následnému popraskaniu kože, zvyšuje odolnosť proti zašpineniu a má dlhodobý účinok.

Výhody čistenia kože

Predĺženie životnosti, obnova prirodzených vlastností a pôvodnej farby kože, šetrný prístup k materiálu, odstránenie škvŕn a ďalších nečistôt, profesionálny prístup a starostlivosť.   

Základné pravidlá pre čistenie a ošetrovanie koženej sedačky.

Neumiestňujte kožený nábytok  príliš blízko k radiátoru, alebo inému zdroju tepla (min. 30 cm ). Kožený nábytok chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Pri čistení používajte len garantované čistiace prostriedky. Znečistené miesta neodstraňujte mechanicky, ani nepôsobte iným tlakom.  

Cenník čistenia koženého nábytku

  • Čistenie koženej sedačky + impregnácia (1 miesto 50-60 cm šírka) - 12 €
  • Čistenie kožených kresiel + impregnácia - 15 €
  • Čistenie kožených stoličiek + impregnácia - 6 €
  • Čistenie kožených taburetiek + impregnácia (podľa veľkosti) - 8-12 €
  • Čistenie kožených kancelárskych kresiel + impregnácia - 7 -9 €

Minimálna cena objednávky aj s dopravou je 30 €.

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×