Tepovanie Kärcher
Bodytep - Tepovanie

Tepovanie kobercov a sedačiek

Ponúkame vám dôkladné hĺbkové tepovanie sedačiek, kobercov, matracov a pod. Hĺbkovým tepovaním vám odstránime aj starú špinu, fľaky, prach, roztoče a ich výlučky, alergény, plesne a nežiadúce pachy (cigaretový dym, nehody po psoch, mačkách).

Čo všetko tepujete ?

  • tepovanie kobercov kusových, celoplošných
  • tepovanie sedačiek, gaučov, sedacích súprav
  • tepovanie postelí, matracov, vankúšov
  • tepovanie kresiel, stoličiek (aj kancelárskych)
  • tepovanie kuchynských lavíc, taburetiek
  • čistenie kožených sedačiek, kresiel, taburetiek + impregnácia

Pozrite si prosím naše referencie počas našej 27 ročnej praxe. Pri väčších zákazkách tepovanie vykonávame väčšinou dvaja, alebo viacerí tepovači súčasne čím sa skracuje doba tepovania. O to vás menej časovo obmedzujeme.

Tepovanie kobercov, alebo tepovanie sedačiek nie je potrebné len v prípade viditeľného znečistenia. Znečistenie koberca, alebo čalúneného nábytku nemusí byť na pohľad viditeľné, napriek tomu môže ukrývať špinu a roztoče.

Často aj na pohľad čistý koberec, alebo čalúnený nábytok pri tepovaní zo seba vydá veľké množstvo špiny. Tepovacie služby vám ponúkame jednorazovo aj pravidelne. Zaistíme vám čisté a zdravé prostredie pre váš život.

tepovanie-bodytep.jpg

tepovanie-milica.jpg

Kvalita tepovania sedačiek a kobercov

Tepovanie sedačiek a kobercov vykonávame výkonnými špičkovými tepovacími strojmi a čistiacimi prostriedkami značky Kärcher, ktoré sú ekologické a spĺňajú najprísnejšie normy. Profesionálne tepovače Kärcher svojou výkonnosťou zabezpečia spolu s kvalitnou chémiou hĺbkové vyčistenie kobercov a rôznych textilných materiálov bez poškodenia vrátane odstránenia roztočov.

Ku kvalitne vykonanej práci nestačí len špičková technológia, ale aj dlhoročné skúsenosti (s rôznymi materiálmi a pod.). S našou prácou budete spokojní.

Prepieranie je dosiahnuté do hĺbky vlákien alebo u samotného koreňa vlasu a nečistoty nie sú zatláčané až dolu, ale všetky sú odsaté von s maximálnym čistiacim efektom. Čistiaci prostriedok Kärcher RM 760, ktorý používame, je najefektívnejší čistiaci prostriedok na čistenie kobercov a čalúneného nábytku.

Receptúra je rokmi preverená a vysoko hodnotená medzi profesionálmi v oblasti tepovania. Kärcher RM 760 je slabo alkalický prostriedok, 100% rozpustný vo vode a mimoriadne šetrný k čistenému materiálu. Neobsahuje optické zosvetlovače ani bieliace prostriedky.

Po použití čistiaceho prostriedku Kärcher je vyčistený povrch zbavený nečistôt, sú obnovené farby, látka je prevoňaná sviežou vôňou.

Aké výhody má hĺbkové tepovanie a čistenie ?

Výhodou hĺbkového tepovania je, že trvá len krátko. Nedochádza k nadmernému opotrebovaniu a vytrhávaniu vlasov koberca ako sa deje u mechanického kartáčového čistenia. Tento spôsob naopak vlas regeneruje a narovnáva do pôvodnej polohy. Čistenie sa vykonáva priamo u vás, tým odpadá manipulácia s kobercami a čalúneným nábytkom.

Pri náhlom znečistení tkaniny napríklad kávou alebo vínom, je veľmi dôležitý rýchly zásah. Bežné ručné čistenia a babské recepty totiž málokedy dokážu napríklad zlikvidovať takéto fľaky od vína, kávy a jedla. Aj tepovanie má svoje obmedzenia, ale tu platí, že je vždy omnoho účinnejšie ako domáce čistenie.

A dôležitá je samozrejme aj rýchlosť zásahu. Preto ak sa vám v domácnosti stala nehoda, tak nás oslovte, aby sme prišli čo najrýchlejšie vytepovať znehodnotený predmet. Takýto rýchly zásah vie prakticky niekedy odstrániť úplne všetky následky znečistenia. Nedá sa teda vôbec porovnávať s domácim ručným čistením kobercov, ani babskými receptami na škvrny.

Aký je postup pri tepovaní kobercov a sedačiek ?

Čistený povrch zbavený hrubých nečistôt nastriekame pod tlakom čistiacim prostriedkom Kärcher, ktorý rozpustí aj veľmi staré nečistoty a následne ho odsávame spolu s nečistotami do zbernej nádoby tepovača, tak že koberec alebo čalúnený nábytok neostáva mokrý, len jemne vlhký.

Pri nadmernom znečistení čistený povrch nastriekame pod tlakom čistiacim prostriedkom a necháme ho určitú dobu pôsobiť.

Potom opakovane z čisteného povrchu odsávame absorbovanú vodu spolu s nečistotami. Tento proces niekoľkonásobne opakujeme pokiaľ nedosiahneme požadovanú čistotu povrchu.

Aká je doba schnutia sedačky a koberca ?

Doba schnutia závisí na teplote vzduchu, typu čisteného povrchu a na stupni znečistenia. Za cca. 3-9 hodín je čistený povrch suchý.

Tepujete aj vo večerných a nočných hodinách ?

Tepujeme aj vo večerných a nočných hodinách, lebo nie každá prevádzka sa dá tepovať cez pracovnú dobu. Vo väčšine prípadov sú to reštauračné zariadenia alebo väčšie firmy.

Kde všade tepujete ?

Tepovanie ponúkame pre domácnosti, byty, rodinné domy, hotely, firmy, reštaurácie, úrady, školy, zdravotnícke zariadenia, kasína, herne a pod.

Tepovanie kobercov a sedačiek vykonávame v Bratislave a v týchto lokalitách:

Čuňovo, Jarovce, Rusovce, Záhorská Bystrica, Marianka, Stupava, Lozorno, Pernek, Malinovo, Miloslavov, Rovinka, Dunajská Lužná, Zálesie, Ivánka pri Dunaji, Bernolákovo, Nová Dedinka, Slovenský Grob, Svätý júr a okolie.
Rakúsko (Berg, Hainburg, Kittsee, Wolfsthal).
Maďarsko (Rajka, Dunakiliti).

Väčšie zákazky tepujeme po celom Slovensku.

Tepovanie matracov

Prečo pravidelne tepovať koberce a čalúnený nábytok?

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×