Tepovanie Kärcher
Bodytep - Tepovanie

Požičovňa tepovačov Bratislava

Požičiame Vám kvalitný profesionálny tepovač Kärcher aj s originálnym čistiacim prostriedkom Kärcher RM 760 (500 gr.). Dovezieme ho priamo do Vašej domácnosti v presne dohodnutom čase.

Požičanie profesionálneho tepovača s dvomi čerpadlami Vám urýchľuje dobu tepovania. Tepovací stroj Vám privezieme vo Vašej domácnosti zapojíme (pripravíme k tepovaniu) a v prípade potreby dôkladne zaškolíme, aby ste si tepovanie vykonali čo najlepšie.

Za zapožičanie tepovača neplatíte žiadnu zálohu.

Požičaný tepovač máte k dispozícii 4 hodiny. Po 4 hodinách si prídeme tepovací stroj prevziať.

S tepovačom si vytepujete všetky druhy kobercov, sedačky, postele, matrace, gauče, taburetky, stoličky, kreslá a iný čalúnený nábytok.

Čistiaci prostriedok Kärcher RM 760, ktorý dostanete k tepovaču v cene zapožičania je (500 gr.) - čo je najviac oproti konkurenciiJe to najefektívnejší čistiaci prostriedok na čistenie kobercov a čaluneného nábytku.

Receptúra je rokmi preverená a vysoko hodnotená medzi profesionálmi v oblasti tepovania. Kärcher RM 760 je slabo alkalický prostriedok, 100% rozpustný vo vode a mimoriadne šetrný k čistenému materiálu. Neobsahuje optické zosvetlovače ani bieliace prostriedky.

Požičiavanie tepovačov poskytujeme aj počas sviatkov a víkendov bez príplatkov.

Požičovňa tepovačov Bodytep vznikla v roku 1996 a ako prvá začala ponúkať rozvoz tepovačov na území Bratislavy.

Len Bratislava a okolie.

Cenník - požičovňa tepovačov v Bratislave

Požičanie tepovača na 4 hodiny, v cene je dovoz do Vašej domácnosti, odvoz, originálný čistiaci prostriedok Kärcher (500 gr.), podlahová hubica na koberce, ručná hubica na čalúnený nábytok.

Cena sa odvíja podľa lokality do ktorej Vám tepovač privezieme a odvezieme.

  • 40 € - Lamač, Dúbravka, Karlova Ves, Dlhé Diely
  • 45 € - Záhorská Bystrica, Devínska Nová Ves, Kramáre, Nové Mesto, Petržalka, Ružinov, Ostredky, Pošeň, Mlynské Nivy, Štrkovec, Prievoz, Krasňany, Staré mesto
  • 50 € - Stupava, Marianka, Devín, Jarovce, Rusovce, Čunovo, Rača 

Požičiavanie tepovačov poskytujeme aj počas sviatkov a víkendov bez príplatkov.

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×