Tepovanie Kärcher
Bodytep - Tepovanie

Vianočné upratovanie? Tipy, ako ho zvládnuť rýchlejšie

Vianoce sú už tradične sviatkami obdarovávania, ale treba povedať, že pre mnohých je predvianočné obdobie aj stresom z upratovania. A ten si treba odpustiť. Navyše upratovanie pred Vianocami môže byť niekedy podstatne precíznejšie, ak ho urobí profesionál za jeden deň, ako keď sa budete týždne namáhať sami.

 

Komplexne a od podlahy

Umyť okná, vyčistiť koberce, linku, umyť podlahy. Je toho nad hlavu. A to si možno ešte chcete užiť aj prítomnosť rodiny, napiecť zákusky, pripraviť darčeky. Už len pri pomyslení je to stres. A prečo by ste sa mali namáhať, keď domácimi čistiacimi prostriedkami aj tak nedosiahnete tak dobré výsledky, ako keď sa práce chopí parita odborníkov s čističmi Kärcher?

 

Okná bez starostí

Budú sa ligotať. Ponúkame kvalitné a rýchle umývanie akýchkoľvek okien všetkých druhov, umývanie výkladov, čistenie žalúzií, okenných sieťok v Bratislave a okolí už od roku 1996. Súčasťou umývania okien je samozrejme aj umytie okenných rámov, kľučiek, vonkajších a vnútorných parapet. Okná jednoducho dostanete v top stave a to aj po značnom znečistení, napríklad po maliaroch alebo rekonštrukcii. Výhodou je, že ak nás oslovíte, nepríde k vám jeden človek s vedrom vody, ale tím profesionálov, ktorí umyjú okná najmodernejšími technológiami a veľmi rýchlo.

 

Nečistite všetko sami

Možno si chcete svoju linku alebo napríklad obývačku vyčistiť sami a nie preto, že by to niekto iný nespravil, ale možno si v rámci čistenia chcete pripraviť aj výzdobu. Je to v poriadku. Ale nemusíte byť na celé upratovanie sami. Môžete si to rozložiť. Upracete napríklad prach, umyjete podlahy, ale tepovanie matracov a kobercov nechajte na odborníkov. Cenovo samozrejme nejde o žiadnu finančne náročnú operáciu a všetko budete mať rýchlo vyčistené.

 

Vytepujte si aj auto

Vianočné sviatky sú časom, kedy navštívite rodinu a cestujete autom možno aj na prázdniny. Nechajte si vytepovať sedačky v aute a vyčistiť interiér. V moderných autách sa už málokedy používajú poťahy a tak sedačky dostávajú zabrať. No tepovaním im viete vrátiť vzhľad prakticky akoby dýchali novotou. A očistíme vám auto komplexne. Vrátane vyčistenia plastov a kožených doplnkov. Pritom to nebude ani dlho trvať - čistenie interiéru auta zaberie približne 2,5 hod.

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×