Tepovanie Kärcher
Bodytep - Tepovanie

Upratovanie ako darček pre blízkeho. Pre toto sa oplatí

Možno hľadáte darček k Vianociam, narodeninám, meninám pre človeka, ktorý vám povie, že už vlastne nič nepotrebuje, lebo všetko má. Ale kto nepotrebuje poriadne poupratovať? Upratovanie bytu, tepovanie alebo umytie okien je niečo čo každému padne vhod.

 

Pre starších ľudí dokonalé

Starší ľudia už majú obvykle mnoho problémov sami so sebou a upratovanie je pre nich niekedy naozaj fyzicky nezvládnuteľná úloha. Umývanie okien je problém, vysávanie sa stáva menej kvalitné pre problémy s chrbticou a umývanie linky alebo napríklad aj spotrebičov často odkladajú. Potom je v interiéri u starých ľudí nepríjemný vzduch. Práve spôsobený menšou mierou poctivého upratovania. Tu je riešenie darovať celoplošné upratanie bytu či domu najideálnejšie. Vybrať otca alebo mamu kamsi von a  za jediný deň sa mu bývanie bude ligotať. V interiéri bude čisto a bude sa aj lepšie dýchať. Je to darček, ktorý si bude dlho užívať.

 

Aj pre rodiny s deťmi

Možno je to aj brat a sestra alebo kamarát, ktorému chcete spraviť radosť. Dať vyupratovať byt je služba, ktorá poteší aj mladšiu generáciu. Najmä ak sú v domácnosti deti. Dobre to padne, ak sa nemusí rodina o všetko starať sama. A upratovanie je skutočne niečo, čo poteší každého.

 

Príjemne strávený čas

Niekedy to môže byť upratovanie celého interiéru alebo len vytepovanie kobercov, sedačiek, umytie okien. Môžete darovať aj časť upratovacích služieb. Vďaka tomu niekomu môžete ušetriť napríklad pracovný víkend a vyjsť si s ním do prírody. Nezabudnite, že čas strávený s blízkymi je vždy dôležitejší ako upratovanie. To za vás totiž môže niekto urobiť, ale čas s tými, ktorým máte radi sa nahradiť nedá.

 

Dar ktorý teší dlhodobo

Mnohí ocenia upratovanie ako darček omnoho viac ako kyticu kvetov, ktorá po čase zvädne. Napríklad také vyčistenie koženej sedačky pre jedno miesto stojí 12 eur a človek sa z neho bude tešiť omnoho dlhšie, ako z malej kytice. Ak máte záujem o vyčistenie celého bytu, kompletne tak dvojizbový byť vyjde na 80 eur. To je napríklad ako rodinný darček pre starú mamu niečo, čo bude mať skvelý efekt.

 

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×