Tepovanie Kärcher
Bodytep - Tepovanie

BLOG

 • upratanakuchyna_bodytep.jpg

  Dôkladne uprataná kuchyňa alebo na čo sa zamerať pri výbere upratovacej firmy

  Kuchyňa je po obývačke častokrát druhou najfrekventovanejšou miestnosťou v domácnosti. V niektorých moderných domácnostiach dokonca prvou, pretože práve kuchyňa býva spojená s obývačkou.

  Viac informácii

 • bodytep-hlbkovetepovaniesedacky.jpg

  Hĺbkové tepovanie sedačiek – čo je to a prečo je potrebné

  Na detoxikáciu organizmu nás okolie v posledných rokoch nabáda neustále. Detox taký, detox onaký, naštartujte si organizmus, očistite si telo od nánosov škodlivín, pomôžte svojim orgánom znovu naplno fungovať.

  Viac informácii

 • Bodytep_Co-je-to-hbkove-tepovanie-auta_Tepovanie-autosedacky

  Hĺbkové tepovanie auta: Ako na to?

  Povedzme si úprimne, interiér našich aut už si zažil všeličo. Napokon, automobil je denne našim vysunutým pracoviskom alebo druhým domovom na kolesách. Nie vždy sa stíhame najesť v kľude za stolom, a namiesto toho sa ”prestravujeme” na červenej alebo v poobedňajšej zápche.

  Viac informácii

 • Bodytep-Cistenie-zaluzii-prakticky-a-rychlo-Ako-na-to-Medzizaluziove-cistenie

  Čistenie žalúzií prakticky a rýchlo: Ako na to?

  Žalúzie sú jednou z veľkých výziev každého, kto sa chystá umývať okná. Ak neradi umývate okná, tak žalúzie budete umývať radi ešte menej. Ide o zdĺhavú záležitosť, ktorú si však správnym prístupom môžete značne uľahčiť.

  Viac informácii

 • Bodytep-5-praktickych-tipov-ako-sa-zbavite-roztocov-v-domacnosti-Rucne-tepovanie-matraca

  5 praktických tipov, ako sa zbavíte roztočov v domácnosti

  Na úvod máme jednu zlú správu a potom už len tie dobré. Najhoršou správou totiž je, že nech budete bojovať proti roztočom akokoľvek efektívne, nikdy sa ich navždy nezbavíte. Dobrou správou však je, že ich výskyt dokážete eliminovať a pravidelným čistením viete ich množenie a výskyt dostať prakticky na zanedbateľnú úroveň.

  Viac informácii

 • Upratovanie po maľovaní - Bodytep.sk

  Upratovanie po maľovaní. Ako efektívne upratať?

  Upratovanie po vymaľovaní interiéru sa od bežného upratovania v mnohom líši. Maľovanie so sebou prináša radosť z čerstvej, čistej a voňavej omietky, ale rozhodne nejde o činnosť, ktorá sa zaobíde bez „vedľajších účinkov“.

  Viac informácii

 • Umývanie okien v zimných mesiacoch od Bodytep.sk

  Umývanie okien v zimných mesiacoch

  Umývanie okien počas zimných mesiacov si vyžaduje o niečo odlišný prístup v porovnaní s umývaním počas iných ročných období. Zohľadniť je potrebné počasie aj špecifické nároky, ktoré okná počas zimy vyžadujú. Umývanie okien počas zimy je však aj jednou z možností, ako sa o ne lepšie postarať, počas mrazivých dní.

  Viac informácii

 • Ako upratať ťažko dostupné miesta - Bodytep.sk

  Ako upratovať ťažko dostupné miesta v byte?

  Umyť podlahu zaberie niekoľko minút a predstavuje len minimum problémov. Lenže v byte máme vrchné časti skríň, priestor za nimi, pod posteľou, za gaučom... Jednoducho ťažko dostupné miesta, kde to s čistením naozaj nie je jednoduché. Poradíme vám, ako si pomôcť.

  Viac informácii

 • Starostlivosť o koženú sedačku - bodytep.sk

  Starostlivosť o koženú sedačku: Ako ju udržať v dobrej kondícii dlhé roky?

  Kožená sedačka vie byť krásna dlhé roky. Na rozdiel od iných povrchov vie koža skutočne prežiť generácie. No má to jednu podmienku. Pravidelnú a správnu starostlivosť o jej povrch. Pretože bez nej môže veľmi rýchlo skončiť zničená. A chyba pritom nebude na strane výrobcu.

  Viac informácii

 • Tipy na čerstvý a zdravý vzduch od Bodytep.sk

  Tipy na čerstvý a „zdravý“ vzduch doma

  Faktom je, že väčšina ľudí trávi drvivú časť svojich dní v interiéroch. Niet sa čomu diviť – takýto životný štýl je totižto jedným z trendov posledných rokov. V súvislosti s touto skutočnosťou sa čoraz viac skloňujú slovné spojenia, akými sú napríklad zdravé bývanie, zdravé vnútorné prostredie či čerstvý vzduch v domácnosti a vôňa domova. Ako docieliť, aby sa tieto prosté slovné spojenia premenili na realitu vašich domovov?

  Viac informácii

 • Správna starostlivosť o sedacie súpravy

  Správna starostlivosť o sedacie súpravy a gauče

  Takmer každá miestnosť v dome alebo byte má svoj špecifický účel. Kúpeľňa slúži na každodennú hygienu, v kuchyni pripravujeme chutné dobroty a v spálni si doprajeme zaslúžený oddych. V prípade obývacej izby to však také jednoduché nie je. Odohráva sa tam totiž celá škála aktivít. Je preto veľmi dôležité, aby sa v nej všetci cítili príjemne.

  Viac informácii

 • Ako sa starať o záclony, závesy a textilné rolety

  Ako sa starať o záclony, závesy a textilné rolety?

  Závesy, záclony či rolety sú obľúbené bytové doplnky. Akúkoľvek izbu zahalia do štýlového závoja, ktorý ju ochráni pred zvedavými pohľadmi susedov a dotvorí jej celkovú atmosféru.

  Viac informácii

 • Hĺbkové čistenie kobercov

  Prečo hĺbkovo čistiť koberce?

  Vysávate každý týždeň a niekedy aj viac krát. Preto sa možno pýtate, prečo by ste mali čistiť koberce aj hĺbkovo? Lenže hĺbkové čistenie nie je pre ľudí, ktorí sa boja vysávača. Naopak, predstavuje potrebný doplnok k správnemu čisteniu domácnosti.

  Viac informácii

 • Vianočné upratovanie od Bodytep.sk

  Vianočné upratovanie domácnosti

  Vianoce tento rok prichádzajú, tak trochu v tichosti. Bez vianočných trhov, zhonu v obchodoch, bez predvianočných večierkov. O to väčší máme dôvod, užiť si Vianoce v pokojnom, príjemnom a čistom domove. Ani vianočné upratovanie však nemusí byť drinou, hoci je dobré absolvovať ho od základov.

  Viac informácii

 • Veci v byte, ktoré si sami neupracete.png

  Veci v byte, ktoré si sami neupracete

  Každý týždeň si upratujete bývanie s presvedčením, že po celodennej námahe máte konečne čisto. Sklameme vás. Nie všetko, čo vyzerá čisto, také aj v skutočnosti je.

  Viac informácii

 • Jarné upratovanie.png

  Jarné upratovanie, prečo je potrebné?

  Na jar sa nám akosi lepšie dýcha. Je cítiť rôzne vône a akoby sviežosť visela priamo vo vzduchu. Aby sa nám však rovnako dobre dýchalo aj v interiéri, je potrebné poriadne upratať.

  Viac informácii

 • Najčastejšie zdravotné problémy spôsobené nedostatočným upratovaním

  Najčastejšie zdravotné problémy spôsobené nedostatočným upratovaním

  Či chceme alebo nie, človek sa z vonkajších priestorov definitívne presťahoval do interiéru. Vonku trávime čoraz menej času a preto ak máme znečistený domov, tak máme aj znečistené pľúca a zdravie. Preto ak sa u vás prejavujú niektoré z nasledujúcich ochorení, je čas na generálne upratovanie.

  Viac informácii

 • Prečo je nutné čistiť chladničku aj spotrebiče z vnútra

  Prečo je nutné čistiť z vnútra chladničku a spotrebiče

  Nie je všetko zlato, čo sa blyští. To pozná každý, kto sa už niekedy pustil do poriadneho upratovania. Niekedy sa môže zdať, že ste všetko upratali a potom otvoríte niektorý zo spotrebičov alebo chladničku a je po radosti. Upratovať však treba komplexne.

  Viac informácii

 • Ako často upratovať, aby ste ostali zdraví?

  Ako často upratovať, aby ste ostali zdraví?

  Domov je priestorom, kde trávime najviac svojho životného času. A preto samotné prostredie domova ovplyvňuje naše zdravie viac ako prostredie životné. Udržiavať priestory čisté a zdravé tak znamená mať aj zdravé telo. No nie všetci vedia, ako jednotlivé súčasti domácnosti udržiavať, aby slúžili nášmu zdraviu a neškodili.

  Viac informácii

 • Čo je to generálne upratovanie a pre koho je vhodné?

  Čo je to generálne upratovanie a pre koho je vhodné?

  Upratovanie poznáme všetci. Či ho máme radi alebo nie, každému je jasné o čo ide. Čistenie, vrátenie vecí na poriadok, nájdenie vhodného miesta, rozlúčenie sa so starým a nepotrebným... No čo sa skrýva pod pojmom generálne upratovanie a pre koho je vhodné, mnohého ľudí netuší.

  Viac informácii

 • Tipy, ako zvládnuť Vianočné upratovanie rýchlejšie

  Vianočné upratovanie? Tipy ako ho zvládnuť rýchlejšie

  Vianoce sú už tradične sviatkami obdarovávania, ale treba povedať, že pre mnohých je predvianočné obdobie aj stresom z upratovania. A ten si treba odpustiť.

  Viac informácii

 • Upratovanie ako darček pre blízkeho

  Upratovanie ako darček pre blízkeho

  Možno hľadáte darček k Vianociam, narodeninám, meninám pre človeka, ktorý vám povie, že už vlastne nič nepotrebuje, lebo všetko má. Ale kto nepotrebuje poriadne poupratovať? Upratovanie bytu, tepovanie alebo umytie okien je niečo čo každému padne vhod.

  Viac informácii

 • Tepovanie matracov Bratislava

  Praktické tipy na čistenie matracov

  Matrace patria k najvyužívanejším veciam v každej domácnosti. Pritom starostlivosti o ne venujeme len mizivé percento času. Výsledkom je, že hoci si meníte pyžamo a obliečky, v zdravom prostredí nespávate.

  Viac informácii

 • Tepovanie v zime

  Tepovanie v zime, je to možné?

  Tepovanie je do istej miery mokrá forma čistenia. Preto sa mnoho ľudí obáva, že tepovanie cez zimu môže byť rizikové z hľadiska vysychania alebo kvôli zvýšeniu vlhkosti v interiéri.

  Viac informácii

 • Pravidelne vysávam, musím aj tepovať?

  Pravidelne vysávam, musím tepovať?

  Vysávate každý týždeň, niekedy aj viac ráz do týždňa. Potom je na mieste otázka, či tepovanie skutočne potrebujete. Odpoveď je áno a dôvodom nie je to, že by ste vysávali nekvalitne.

  Viac informácii

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×