Tepovanie Kärcher
Bodytep - Tepovanie

BLOG

 • Pravidelne vysávam, musím aj tepovať?

  Pravidelne vysávam, musím tepovať?

  Vysávate každý týždeň, niekedy aj viac ráz do týždňa. Potom je na mieste otázka, či tepovanie skutočne potrebujete. Odpoveď je áno a dôvodom nie je to, že by ste vysávali nekvalitne.

  Viac informácii

 • Tepovanie v zime

  Tepovanie v zime

  Tepovanie je do istej miery mokrá forma čistenia. Preto sa mnoho ľudí obáva, že tepovanie cez zimu môže byť rizikové z hľadiska vysychania alebo kvôli zvýšeniu vlhkosti v interiéri.

  Viac informácii

 • Tepovanie matracov Bratislava

  Praktické tipy na čistenie matracov

  Matrace patria k najvyužívanejším veciam v každej domácnosti. Pritom starostlivosti o ne venujeme len mizivé percento času. Výsledkom je, že hoci si meníte pyžamo a obliečky, v zdravom prostredí nespávate.

  Viac informácii

 • Upratovanie ako darček pre blízkeho

  Upratovanie ako darček pre blízkeho

  Možno hľadáte darček k Vianociam, narodeninám, meninám pre človeka, ktorý vám povie, že už vlastne nič nepotrebuje, lebo všetko má. Ale kto nepotrebuje poriadne poupratovať? Upratovanie bytu, tepovanie alebo umytie okien je niečo čo každému padne vhod.

  Viac informácii

 • Tipy, ako zvládnuť Vianočné upratovanie rýchlejšie

  Vianočné upratovanie? Tipy ako ho zvládnuť rýchlejšie

  Vianoce sú už tradične sviatkami obdarovávania, ale treba povedať, že pre mnohých je predvianočné obdobie aj stresom z upratovania. A ten si treba odpustiť.

  Viac informácii

 • Čo je to generálne upratovanie a pre koho je vhodné?

  Čo je to generálne upratovanie a pre koho je vhodné?

  Upratovanie poznáme všetci. Či ho máme radi alebo nie, každému je jasné o čo ide. Čistenie, vrátenie vecí na poriadok, nájdenie vhodného miesta, rozlúčenie sa so starým a nepotrebným... No čo sa skrýva pod pojmom generálne upratovanie a pre koho je vhodné, mnohého ľudí netuší.

  Viac informácii

 • Ako často upratovať, aby ste ostali zdraví?

  Ako často upratovať, aby ste ostali zdraví?

  Ako často upratovať, aby ste ostali zdraví? Domov je priestorom, kde trávime najviac svojho životného času. A preto samotné prostredie domova ovplyvňuje naše zdravie viac ako prostredie životné. Udržiavať priestory čisté a zdravé tak znamená mať aj zdravé telo. No nie všetci vedia, ako jednotlivé súčasti domácnosti udržiavať, aby slúžili nášmu zdraviu a neškodili.

  Viac informácii

 • Prečo je nutné čistiť chladničku aj spotrebiče z vnútra

  Prečo je nutné čistiť z vnútra chladničku a spotrebiče

  Nie je všetko zlato, čo sa blyští. To pozná každý, kto sa už niekedy pustil do poriadneho upratovania. Niekedy sa môže zdať, že ste všetko upratali a potom otvoríte niektorý zo spotrebičov alebo chladničku a je po radosti. Upratovať však treba komplexne.

  Viac informácii

 • Najčastejšie zdravotné problémy spôsobené nedostatočným upratovaním

  Najčastejšie zdravotné problémy spôsobené nedostatočným upratovaním

  Či chceme alebo nie, človek sa z vonkajších priestorov definitívne presťahoval do interiéru. Vonku trávime čoraz menej času a preto ak máme znečistený domov, tak máme aj znečistené pľúca a zdravie. Preto ak sa u vás prejavujú niektoré z nasledujúcich ochorení, je čas na generálne upratovanie.

  Viac informácii

 • Jarné upratovanie.png

  Jarné upratovanie, prečo je potrebné?

  Na jar sa nám akosi lepšie dýcha. Je cítiť rôzne vône a akoby sviežosť visela priamo vo vzduchu. Aby sa nám však rovnako dobre dýchalo aj v interiéri, je potrebné poriadne upratať.

  Viac informácii

 • Veci v byte, ktoré si sami neupracete.png

  Veci v byte, ktoré si sami neupracete

  Každý týždeň si upratujete bývanie s presvedčením, že po celodennej námahe máte konečne čisto. Sklameme vás. Nie všetko, čo vyzerá čisto, také aj v skutočnosti je.

  Viac informácii

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×