Tepovanie Kärcher
Bodytep - Tepovanie

Tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek Bratislava

Od roku 1996 Vám ponúkame profesionálne kvalitné hĺbkové tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek, sedacích súprav, gaučov, postelí, váľand, pohoviek, matracov, kresiel, stoličiek, áut a čistenie kožených sedačiek aj s impregnáciou (viď. naše referencie).

Hĺbkovým tepovaním kobercov a sedačiek Vám odstránime aj starú špinu, fľaky, prach, roztoče a ich výlučky, alergény, plesne a nežiadúce pachy (cigaretový dym, nehody po psoch, mačkách a pod.).

Tepovanie sedačiek a kobercov vykonávame väčšinou dvaja tepovači s dvoma tepovacími strojmi súčasne čím sa skracuje doba tepovania. O to Vás menej časovo obmedzujeme.

Tepovanie koberca, alebo sedačky nie je potrebné len v prípade viditeľného znečistenia. Znečistenie koberca alebo čalúneného nábytku nemusí byť na pohľad viditeľné, napriek tomu môže ukrývať špinu a roztoče.

Často aj na pohľad čistý koberec alebo čalúnený nábytok pri tepovaní zo seba vydá veľké množstvo špiny.

Za vyše 20 rokov praxe vieme, že nami kvalitne a precízne odvedená práca je pre nás tou najlepšou reklamou, aby ste si nás radi volali aj nabudúce. Zaistíme Vám čisté a zdravé prostredie pre Váš život.

Hĺbkové tepovanie kobercov, sedačiek a čistenie kožených sedačiek Vám ponúkame hlavne v Bratislave a tiež v týchto lokalitách: Rakúsko, Rajka, Stupava, Malacky, Lozorno, Malinovo, Miloslavov, Rovinka, Zálesie, Ivánka pri Dunaji, Dunajská Lužná, Pezinok, Senec.

tepovanie-bodytep.jpgtepovanie-milica.jpg

Kvalita tepovania 

Tepovanie vykonávame výkonnými špičkovými tepovacími strojmi a čistiacimi prostriedkami značky Kärcher, ktoré sú ekologicky neškodné a spĺňajú najprísnejšie normy.

Profesionálne tepovače Kärcher svojou výkonnosťou zabezpečia spolu s kvalitnou chémiou hĺbkové vyčistenie kobercov a rôznych textilných materiálov bez poškodenia vrátane odstránenia roztočov.

Ku kvalitne vykonanej práci nestačí len špičková technológia, ale treba k tomu aj skúsenosti.

Prepieranie je dosiahnuté do hĺbky vlákien alebo u samotného koreňa vlasu a nečistoty nie sú zatláčané až dolu, ale všetky sú odsaté von s maximálnym čistiacim efektom.

Čistiaci prostriedok Kärcher RM 760, ktorý používame, je najefektívnejší čistiaci prostriedok na čistenie kobercov a čalúneného nábytku.

Receptúra je rokmi preverená a vysoko hodnotená medzi profesionálmi v oblasti tepovania. Kärcher RM 760 je slabo alkalický prostriedok, 100% rozpustný vo vode a mimoriadne šetrný k čistenému materiálu. Neobsahuje optické zosvetlovače ani bieliace prostriedky.

Po použití čistiaceho prostriedku Kärcher je vyčistený povrch zbavený nečistôt, sú obnovené farby, látka je prevoňaná sviežou vôňou.

Ponúkame Vám:

  • Tepovanie a čistenie kobercov, kusových kobercov
  • Tepovanie a čistenie sedačiek, gaučov, sedacích súprav
  • Tepovanie a čistenie postelí, matracov, vankúšov
  • Tepovanie a čistenie kresiel, stoličiek (aj kancelárskych)
  • Tepovanie a čistenie kuchynských lavíc, taburetiek
  • Tepovanie a čistenie interiérov áut, kamiónov, lodí u Vás alebo u nás
  • Čistenie kožených sedačiek, kresiel, taburetiek + impregnácia
  • Odsávanie vody z vytopených kobercov po haváriách

Výhody hĺbkového tepovania a čistenia

Výhodou hĺbkového tepovania je, že trvá len krátko. Nedochádza k nadmernému opotrebovaniu a vytrhávaniu vlasov koberca ako sa deje u mechanického kartáčového čistenia.

Tento spôsob naopak vlas regeneruje a narovnáva do pôvodnej polohy. Čistenie sa vykonáva priamo u Vás, tým odpadá manipulácia s kobercami a čalúneným nábytkom.

Postup pri tepovaní a čistení

Čistený povrch zbavený hrubých nečistôt nastriekame pod tlakom čistiacim prostriedkom Kärcher, ktorý rozpustí aj veľmi staré nečistoty a následne ho odsávame spolu s nečistotami do zbernej nádoby tepovača, tak že koberec alebo čalúnený nábytok neostáva mokrý, len jemne vlhký.

Pri nadmernom znečistení čistený povrch nastriekame pod tlakom čistiacim prostriedkom a necháme ho určitú dobu pôsobiť.

Potom opakovane z čisteného povrchu odsávame absorbovanú vodu spolu s nečistotami. Tento proces niekoľkonásobne opakujeme pokiaľ nedosiahneme požadovanú čistotu povrchu.

Doba schnutia

Doba schnutia závisí na teplote vzduchu, typu čisteného povrchu a na stupni znečistenia. Za cca. 3-9 hodín je čistený povrch suchý.

Tepovanie a čistenie vo večerných a nočných hodinách

Tepujeme aj vo večerných a nočných hodinách, lebo nie každá prevádzka sa dá tepovať cez pracovnú dobu. Vo väčšine prípadov sú to reštauračné zariadenia alebo väčšie firmy.

Väčšie zákazky tepujeme po celom Slovensku a Rakúsku.

Tepovanie matracov

Prečo pravidelne tepovať koberce a čalúnený nábytok?

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×