Tepovanie Kärcher
Bodytep - Tepovanie

Referencie

Firemné referencie

Naša spoločnosť spolupracuje s firmou Bodytep už od roku 1999. Predmetom nášho záujmu je hlavne tepovanie kobercov v kanceláriách a na chodbách v administratívnych budovách, tepovanie kobercov v spoločenských priestoroch ako aj tepovanie čalúnených stoličiek. Služby poskytované touto spoločnosťou sú vždy na vysokej odbornej úrovni a cenovo prístupné. Obzvlášť oceňujeme pružnosť, ochotu, ústretovosť a v prípade potreby aj poradenskú činnosť.
DOPRASTAV SERVICES, s.r.o. - Hedviga Tršková - vedúca Úseku prevádzky

S firmou BODYTEP pána Labodiho spolupracujeme už od roku 2006, som veľmi spokojná. Spoločne sme zvládli aj veľké sťahovanie v rámci budovy tepovanie a čistenie kancelárií podľa presne stanoveného časového harmonogramu, bez najmenšej chybičky. Profesionálne, dôkladné, spoľahlivo a načas. Túto firmu môžem len odporučiť. 
SWAN, a.s., Bratislava - Daniela Orihelová

Služby firmy Bodytep využívame už 15 rokov a sme naozaj veľmi spokojní. Za ten čas nám umyli desiatky okien a vytepovali metre kobercov. Tepovanie a umývanie okien v niekoľkých objektoch v rámci dlhodobej spolupráce. Ďakujeme a odporúčame.
FK CRA S.R.O. (Dubravka)

Dobrý deň, rád by som sa poďakoval za vynikajúco prevedenú prácu (tepovanie kobercov 1700 m2), nebolo čo riešiť, super prístup.
ÚRAD ŠPECIALNEHO PROKURÁTORA V PEZINKU - Ján Ukrop

Maximálna spokojnosť so službami. Perfektne odvedená práca, vždy prídu načas milí a ustretoví pracovníci firmy BODYTEP.
Redakcia Muscle a Fitnes a spoločnosti Fit Plus spol.s.r.o. - Miriam Kuševova Havelkova

Dobrý deň, píšem Vám v mene spoločnosti LUNA sedačky. Oceňujeme Vaše tepovacie služby a flexibilitu v čase. Sme radi, že sa môžeme na Vás vždy spoľahnúť. Ešte raz ďakujeme za včerajšie tepovanie sedačiek.
LUNA sedačky - Lukáš Rak (predajňa sedačiek, Račianska BA)

Materské centrum Hojdana- Ružinov využilo služby Bodytep (tepovanie kobercov) po prvý krát. Môžeme skonštatovať, že pracujú spoľahlivo a precízne, cena za kvalitne odvedenú prácu je priaznivá aj pre neziskovú organizáciu. Nakoľko sa pôvodne objednaná firma nedostavila, bolo nutné priestory vytepovať narýchlo. Zvlášť preto oceňujeme promtnosť a ústretovosť pri riešení našej objednávky. Služby tejto firmy budeme určite využívať aj v budúcnosti. 
Materské centrum Hojdana - Ružinov - Hana Červenáková

Firmu Bodytep som využil už od roku 1997  veľa razy, hlavne pri výmenách nájomníkov, kedy som potreboval dôkladne vyčistiť priestory, oceňujem hlavne operatívnosť a variabilitu pri riešení našich problémov. Môžem len odporúčať.
AGHT s.r.o. - Lefler – konateľ spoločnosti

Tepovanie 600 m2 kobercov vo firme. S kvalitou a výkonom práce sme boli veľmi spokojní. Personál bol ústretový, všetko prebehlo pomerne rýchlo a bez problémov. V budúcnosti radi využijeme služby spoločnosti Bodytep znova.
Medtronic - (Karadičova ulica)

Umývanie okien a výkladov v McDonalds. S Bodytep sme veľmi spokojní, boli operatívni a svoju prácu odviedli perfektne. Určite ich budeme kontaktovať aj v budúcnosti.
Reštaurácia McDonalds - Račianska Bratislava

S firmou Bodytep sme boli spokojní, príjemná komunikácia, dobre a rýchlo odvedená práca umývanie okien a tepovanie 150 m2 kobercov vo firme.
Daren a curtis s.r.o. (Polus Tower)

Sme rodinné a materské centrum Dlháčik a zo srdca ďakujeme spoločnosti Bodytep za vytepovanie našich priestorov. Už tretí rok nám firma Bodytep zadarmo vytepovala nielen koberce, ale aj sedačky v našom centre a to so zachovaním najvyššej kvality práce. Navyše nám časovo vyšli v ústrety. Naše centrum teraz doslova vonia čistotou a preč sú aj také škvrny, čo sme si mysleli, že sa ich už nezbavíme. Za všetkých malých aj veľkých návštevníkov - ďakujeme!
Tím Dlháčika - Zuzana Kutarnová

Dobrý deň, ďakujeme Vám za expresne rýchle, ale za to precízne a profesionálne vytepovanie kobercov. Zbavili ste nás škvrn od ojeja, ktorých sme sa nevedeli zbaviť už roky. Rátame s Vami aj do budúcnosti.
EUROREHAB - Rehabilitačné zariadenie (Karlová Ves)

Reštaurácia Milica s firmou Bodytep spolupracuje od roku 1999 a s ich službami sme nesmierne spokojní. Nakoľko sme reštaurácia tak tepovacie práce môžu u nás vykonávať iba vo večerných, alebo nočných hodinách, čo pre nich nie je problémom. Po ich odchode je isté, že ráno bude reštaurácia tip-top, čo si majiteľ vždy overuje telefonicky.
Reštaurácia Milica - Luboš Teplan (Stupava)

S odvedenou prácou sme boli veľmi spokojní. Umývali sa okná, ktoré boli komplikovanejšie na umývanie. Pracovníci to spravili veľmi rýchlo a profesionálne, čo nás milo prekvapilo. Dobre sa s nimi komunikovalo, cena taktiež bola super. Nemáme čo vytknúť. Ďakujeme.
Jazykova škola - Panenská ulica BA - Šiškova

Firmu Bodytep využívame už dlhé roky v domácnosti, taktiež vo firme na tepovanie kobercov, stoličiek a umývanie okien. Sme vždy maximálne spokojní  s ich ovedenou prácou. Komunikácia s nimi je na vysokej odbornej úrovni.
Ferrmont - Karin Kaderková

Dňa 13. 5. 2016 ste nám čistili koberce v našich kancelárskych priestoroch, týmto chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s Vašou prácou.
Meriglobe - Jarmila Porubska

V súvislosti s našou objednávkou sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za výbornu prácu. Koberec je ako nový, takže dobrá práca a súčasne ďakujem za operatívu, nakoľko sme si Vás objednali na poslednú chvíľu.
Palatinusova - FIIT

Touto cestou by som sa Vám rada poďakovala za spoluprácu. Oceňujem profesionálny prístup, promptnosť, šikovný personál, celkovo dobrá skúsenosť. Želám všetko dobré a teším sa na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.
Republiková únia zamestnávateľov -  Lucia Tumidajová - office manager

S Vašimi službami som bola veľmi spokojná. Ste rýchli a precízni. Určite Vás budem kontaktovať znova. 
Inter Cars - (automobilové diely) - MKrulová

Služby firmy Bodytep sme využili prvý krát. Vysoko oceňujeme profesionálny prístup, promtné reagovanie. Tepovanie kobercov, čistenie žalúzií a stoličiek i obojstranné umývanie okien prebehlo bez problémov. S odvedenou prácou sme veľmi spokojní.
Empire - the know how institute - Radoslav Blahuta

S firmou BODYTEP sme boli nadmieru spokojní. Milí a ústretoví pracovníci, prišli presne v dohodnutom termíne. Tepovalo sa 300m2 kobercov a boli vytepované perfekne. Ďakujeme. 
ALFA - (HERŇA v Petržalke)

Služby firmy BODYTEP využívame hlavne na čistenie interiérov áut v našom autobazáre  od roku 2007. S odvedenou prácou a prístupom pracovníkov sme vždy spokojní. 
Gawax s.r.o. - Valér Mamonov

Naša škola Cirkevné konzervatórium v Bratislave využíva služby Bodytep už od roku 1999. S ich profesionálnou prácou sme veľmi spokojní a preto aj v budúcnosti chceme využívať služby ponúkane Bodytepom.
Cirkevné konzervatórium - Ďurinova

Od pána Labodiho sme si objednali tepovanie kobercov a vytepovanie firemného auta. Všetko prebehlo podľa dohody načas, kvalitne a za dobrú cenu. Môžem len odporučiť.
Netmark s.r.o. - Mgr. Matúš Marko

S tepovacími službami firmy BODYTEP sme boli nadmieru spokojní, všetko prebehlo v poriadku, tepovalo sa 400m kobercov. Ďakujeme.
Jenewein Group.

Dobrý deň prajem, s prácou spoločnosti BODYTEP sme vždy veľmi spokojní, vrelo odporúčam, ich práca spĺňa naše požiadavky.
KLUB PENATI - Patrik

Naša spoločnosť AATUH- Servis PC, využíva upratovacie a tepovacie služby firmy BODYTEP už od 2004 a sme maximálne spokojní. 
AATUH - Vladimír Hutta

Po rôznych skúsenostiach s upratovacími firmami som si objednala firmu Bodytep. S ich profesionálne odvedenou prácou som veľmi spokojná. Môžem odporučiť aj náročnejším zákazníkom.
Weber Reality s.r.o. - Lucia Weber

Ďakujem za výborne a rýchlo odvedenú prácu. S tepovaním a čistením kobercov a sedačiek sme boli veľmi spokojní. Budem Vás ďalej odporúčať. 
WEBCD s.r.o. - Blahoslav Sučík

Firmu Bodytep si objednávame už niekoľko rokov na tepovanie kobercov, umývanie okien a tepovanie interiérov našich vozidiel. S odvedenou prácou sme nadmieru spokojní. 
G4S Secure Solutions (SK), a. s. - Andrej Lukáč

Dobrý deň, pán Labodi, chceme sa poďakovať za výborne odvedenú prácu, flexibilitu a ustretovosť pri využívaní Vašich služieb. Využívame Vaše služby už pár rokov a vždy sme veľmi spokojní. Odporúčame všetkým.
FITPLUS - S.R.O. 

Ďakujem, stoličky vyzerajú po tepovaní ako nové.  
Mamut-pub - Peter Tibensky

Ďakujem veľmi pekne za kompletné vyčistenie interiétu auta. Auto je ako nové. Interiér je bez zápachu a chlpov od psa. Veľmi dobrý prístup a odvedená práca.
Axel Artis - Alexander Toth

Profesionálna práca, výborná cena, príjemná komunikácia. Tepovanie a čistenie kancelárskych stoličiek. Sme veľmi spokojní.
SHIZARU a.

Tepovanie ubytovne. Služby Bodytep sme využili prvý krát a teda sme naozaj veľmi spokojní. V minulosti sme skúšali viacero firiem na čistenie kobercov a až teraz nám tam nezostali žiadne fľaky. Pýtala som sa aj vrátnikov a chyžných, prístup personálu Bodytep si veľmi pochvalovali. Taktiež ochota prísť medzi sviatkami. Ďakujeme veľmi pekne, koberce sú ako nové.
United Industries a.s. (Ivanka pri Dunaji) Lubomíra Labudova

Tepovanie kobercov, sedačiek, kresiel. S prácou Bodytep sme boli veľmi spokojní a ich firmu by sme doporučili aj ďalej. Reštaurácia je po vytepovaní čistá.
Reštaurácia - Nostalgia

So službami BODYTEP sme boli spokojní. Boli u nás už druhýkrát, svoju prácu odviedli rýchlo a kvalitne. 
Materská škôlka - Vajnory

Tepovanie v detskom centre. Páni z Bodytep prišli načas, dokonca skôr. S ich prácou sme spokojní, boli veľmi šikovní, hodnotíme na výbornú.
Detské Centrum Kvietok - Bratislava

S prácou firmy Bodytep sme boli veľmi spokojní. Prišli dokonca medzi sviatkami a veľmi ochotne a kvalitne nám vytepovali.
EMPÍRIA

Tepovanie 400m2 kobercov. Firmu Bodytep voláme na tepovanie každý rok a sme s nimi veľmi spokojní. Sú šikovní, úžasne vytepovali aj silno znečistené koberce, výborná spolupráca.
Študenský domov Svoradov

Tepovanie hotelových izieb a Bowlingu. Služby firmy Bodytep využívame už niekoľko rokov a vždy sme boli spokojní. Tentokrát prišli dokonca medzi sviatkami a nebol problém. Bowling vytepovali pekne, napriek staršiemu kobercu.
Hotel Ponteo - Čuňovo

Tepovanie koberca a kresiel v kinosále. Ďakujeme pekne zamestnancom BODYTEP, ktorí sa snažili urobiť naozaj maximum. Bolo to super a sme veľmi spokojní. V blízkej budúcnosti plánujeme služby BODYTEP využiť aj pri tepovaní ďalšej našej kinosály.
VŠMU - Svoradova 2/A Bratislava

Tepovanie 250 m2 kobercov v Casíne Admiral. S prácou firmy Bodytep a pánom Labodim sme maximálne spokojní, všetko prebehlo na 100%. Ich služby sme využili aj v minulosti a určite odporúčame! Ďakujeme!
Casíno Admiral Game Club v OC Polus.

Tepovanie kresiel v salóne. Bodytep nám v salóne tepovali kreslá. Ich služby sme využili už predtým, sú veľmi milí, spokojnosť so všetkým. Ďakujeme! 
Salón krásy Eviva 
 

Tepovanie sedačiek v reštaurácií. Boli sme spokojní s prácou Bodytep, všetko bolo ok, ďakujeme. 
Reštaurácia Jedna Báseň ( Dlhé Diely )

Umývanie výkladov po odlepení nálepiek. S prácou Bodytep sme boli spokojní. Chlapci sa potrápili možno viac ako čakali, bola to ťažká práca, ale zvládli to. Nestihla som ešte skontrolovať výsledný stav, ale to čo som videla bolo v poriadku, komunikácia bez problémov.
Zeina S.R.O.
 
Všetko super, v budúcnosti sa radi na vas opäť obratime. Tepovanie 100m kobercov vo firme. 
X-trade brokers DM S.A. Bratislava -  Jana Švecová
 

Súkromné referencie

Služby firmy BODYTEP som využila niekoľkokrát a musím skonštatovať, že som bola zakaždým maximálne spokojná. Pracovníci tejto firmy odviedli skutočne kvalitnú a veľmi precíznu prácu či už pri tepovaní kobercov a sedačiek, alebo pri umytí okien. Oceňujem ich perfektnú prácu, profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu akceptovať všetky požiadavky zákazníka. Určite budem aj naďalej využívať ponuku služieb firmy BODYTEP a rada ju odporučím aj svojim známym.
Michaela Donauerová

S firmou Bodytep mám dlhoročné skúsenosti a môžem vrelo odporúčať. Zamestnanci sú mladí, flexibilní chalani s chuťou do práce, nie je problém si dohodnúť aj neštandartné časy. Nakoľko máme psa, je upratovanie o to náročnejšie, ale nikdy s tým nebol žiaden problém. Po uprataní a tepovaní je vždy pekne čisto a bez zápachu. Oceňujem profesionálny prístup a hlavne výsledky. Cena nie je najlacnejšia na trhu, ale výsledok je viac ako adekvátny. Týmto sa chcem pánovi Labodimu ako aj chalanom poďakovať a prajem veľa úspechov
Martin Kňaze 

Využila som ich služby v auguste. Pôvodne som si chcela len prenajať tepovací prístroj, ale veľmi dobre mi poradili a za poplatok o 5 € vyšší mi prídu vyčistiť koberce oni. Prišli dvaja slušní, pracovití páni. Pracovali rýchlo a kvalitne. Bola som veľmi spokojná, môžem vrelo odporučiť.
Anna Andrašíkova

Odporúčam služby Bodytep - jednoducho - rýchlo - kvalitne. Výborne odvedená práca a odborne vyškolený personál. Garancia neprekročenia ceny.
Tomáš Šimrák

Firma pána Labodiho chodí ku nám tepovať a umývať okná niekoľko už viac ako 10 rokov. Zamestnanci si odvedú objednanú prácu vždy na 100%, čo je po ich odchode aj vidieť. Že som sa rozhodol využívať služby Bodytep neľutujem a môžem len každému doporučiť. 
Roman Kukumberg (hokejový reprezentant)

Bodytep k nám chodí pravideľne už 15 rokov umývať okná a tepovať komplet celý dom. Som s ich robotou spokojná, preto si stále volám práve ich. Pracovníci sú dochvilní a komunikatívni. Určite ich odporúčam aj ďalším, ktorí hľadajú kvalitné služby. 
Bujnákova (Slávičie údolie)

Objednala som si jarné umývanie okien v celom byte. S prácou vašej firmy som veľmi spokojná, v presne stanovený čas prišli dvaja slušní pracovníci, pracovali šikovne - rýchlo, ale dôsledne. Môžem len odporúčať. Ďakujem. 
Gažová (BA-Petržalka)

Slušní a vyškolení pracovníci z bohatou praxou, vždy prídu načas a hlavne je vždy precizne odvedená práca. Odporúčam firmu BODYTEP. 
Matej Barkol

Ďakujem za rýchle vybavenie mojej požiadavky. Super vyčistené, veľmi dobrý profesionálny prístup. Som spokojná.
Gubričová (Jabloňové)

Dobrý deň, s firmou pána Labodiho BODYTEP mám veľmi dobré skúsenosti. Personál je zakaždým prívetivý, prácu odvedú rýchlo a poctivo. Vrelo odporúčam aj náročnejším klientom.
Lenka Dvořakova

Firmu som si najal za účelom upratania mojej garáže. So službami som bol veľmi spokojný, nakoľko pracovníci firmy boli nielen veľmi pracovití, ale najmä rýchli a ohľaduplní. O garáž sa postarali príkladne, ako by patrila im.
Jakub Kováč - Bratislava

Ďakujeme veľmi pekne za vytepovanie auta. Veľmi dobrá práca.
Stafen

Firma pána Labodiho nám chodí tepovať a umývať okná do domácnosti aj firmy už od roku 1999. S odvedenou prácou a ich prístupom sme vždy spokojný.
Peter Klubal

Túto firmu som si objednala na tepovanie a umývanie okien pred Vianocami a bola som nesmierne spokojná. Prišli presne na čas, pracovníci boli veľmi slušní a prácu vykonali rýchlo a sto percentne, takže môžem, len odporúčať.
Monika (Stupava)

Absolútna spokojnosť, veľmi flexibilní, komunikácia na vysokej úrovni, milí zamestnanci, profi čistenie za dobrú cenu.
Marek Kollar

S kvalitou tepovania sedačky, matracov, kusového koberca a tak tiež s profesionálnym prístupom zamestnancov som bol príjemne prekvapený. Veľmi pekne ďakujem pán Labodi budem Vás odporúčať.
Jaroslav Zindler

Maximálna spokojnosť, pracujú rýchlo a kvalitne. Sme si objednali umývanie okien na RD, tepovanie sedačiek a kobercov. Prišli štyria a za 3 hodiny boli s prácou hotoví.
Marek Domes - (Šenkvice)

S prácou (tepovanie sedačky) aj prístupom firmy Bodytep sme boli spokojní, pán prišiel na čas, dokonca skôr. Odporúčam.
Stulber

Tepovanie sedačky a koberca. S prácou sme boli veľmi spokojní. Bodytep boli u nás už štvrtý krát.
Krajčírova

Bola som veľmi spokojná. Firmu Bodytep určite odporúčam, odviedli skvelú prácu, tepovanie kobercov a sedačky.
Valovičova

S firmou Bodytep som mimoriadne spokojný, zamestnanci boli milí a uslužní, výborná komunikácia, výborná práca tepovali sedačku, kreslo a koberce, dal by som aj desať hviezdičiek, určite odporúčam.
Vladimír - Petržalka

Firmu Bodytep som využila na umývanie okien a žalúzií, tepovanie celej domácnosti. S ich prácou som bola nadmiieru spokojná.
Zuzana Novakova - Šenkvice

Pán bol milý a ústretový, dokonca prišiel skôr ako sme boli dohodnutí. Služby Bodytep sme využili prvý krát a boli sme spokojní, tepovala sa sedačka, kreslo a taburetka.
Mariana

Pán bol veľmi milý, sedačka pekne vyschla a vyzerá nádherne. Sedačka je ako nová.
Zuzana B

Ďakujem veľmi pekne, s prácou som bola naozaj spokojná. Pán bol veľmi šikovný. Promtné tepovanie koberca a sedačky. 
Pani Vargová

S tepovaním sedačky spoločnosťou Bodytep som bol veľmi spokojný. 
Pán Martin

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×