Tepovanie Kärcher
Bodytep - Tepovanie

Referencie:

Naša spoločnosť spolupracuje s firmou Bodytep už viac ako 15 rokov. Predmetom nášho záujmu je hlavne tepovanie kobercov v kanceláriách a na chodbách v administratívnych budovách, tepovanie kobercov v spoločenských priestoroch ako aj tepovanie čalúnených stoličiek.
Služby poskytované touto spoločnosťou sú vždy na vysokej odbornej úrovni a cenovo prístupné. Obzvlášť oceňujeme pružnosť, ochotu, ústretovosť a v prípade potreby aj poradenskú činnosť.

DOPRASTAV SERVICES, s.r.o. - Hedviga Tršková - vedúca Úseku prevádzky

Dobrý deň, rád by som sa poďakoval za vynikajúco prevedenú prácu (tepovanie kobercov 1700 m2), nebolo čo riešiť, super prístup.
ÚRAD ŠPECIALNEHO PROKURÁTORA V PEZINKU - Ján Ukrop.

S firmou BODYTEP pána Labodiho spolupracujeme 6 rokov, som veľmi spokojná.
Spoločne sme zvládli aj veľké sťahovanie v rámci budovy a čistenie kancelárií podľa presne stanoveného časového harmonogramu, bez najmenšej chybičky. Profesionálne, dôkladné, spoľahlivo a načas.
Túto firmu môžem len odporučiť.

SWAN, a.s., Bratislava - Daniela Orihelová

Služby firmy BODYTEP som využila niekoľkokrát a musím skonštatovať, že som bola zakaždým maximálne spokojná. Pracovníci tejto firmy odviedli skutočne kvalitnú a veľmi precíznu prácu či už pri tepovaní kobercov a sedačiek, alebo pri umytí okien.Oceňujem ich perfektnú prácu, profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu akceptovať všetky požiadavky zákazníka. Určite budem aj naďalej využívať ponuku služieb firmy BODYTEP a rada ju odporučím aj svojim známym.
Michaela Donauerová.

Dobrý deň, píšem v mene spoločnosti LUNA sedačky (predajňa sedačiek). Oceňujeme Vaše tepovacie služby a flexibilitu v čase. Sme radi, že sa môžeme na Vás vždy spoľahnúť. Ešte raz ďakujeme za včerajšie tepovanie sedačiek.
LUNA sedačky (predajňa sedačiek, Račianska) - Lukáš Rak 

Rodinné a materské centrum Dlháčik zo srdca ďakuje spoločnosti Bodytep za vytepovanie našich priestorov. Už druhý rok nám firma Bodytep zadarmo vytepovala nielen koberce, ale aj sedačky v našom centre. Navyše nám časovo vyšli v ústrety a ich práca bola ozaj perfektná. Naše centrum teraz doslova vonia čistotou. Za všetkých malých aj veľkých návštevníkov - ďakujeme!
Tím Dlháčika - Zuzana Kutarnová

Služby firmy Bodytep sme využili prvý krát. Vysoko oceňujeme profesionálny prístup, promtné reagovanie. Tepovanie kobercov, čistenie žalúzií a stoličiek i obojstranné umývanie okien prebehlo bez problémov. S ovedenou prácou sme veľmi spokojní.
Empire - the know how institute - Radoslav Blahuta

S odvedenou prácou sme boli veľmi spokojní. Umývali sa okná, ktoré boli komplikovanejšie na umývanie. Pracovníci to spravili veľmi rýchlo a profesionálne, čo nás milo prekvapilo. Dobre sa s nimi komunikovalo, cena taktiež bola super. Nemáme čo vytknúť. Ďakujeme. 
Jazyková škola - Panenská BA - Šiškova

Materské centrum Hojdana- Ružinov využilo služby Bodytep (tepovanie kobercov) po prvý krát. Môžeme skonštatovať, že pracujú spoľahlivo a precízne, cena za kvalitne odvedenú prácu je priaznivá aj pre neziskovú organizáciu. Nakoľko sa pôvodne objednaná firma nedostavila, bolo nutné priestory vytepovať narýchlo. Zvlášť preto oceňujeme promtnosť a ústretovosť pri riešení našej objednávky. Služby tejto firmy budeme určite využívať aj v budúcnosti. 
Materské centrum Hojdana - Ružinov - Hana Červenáková

Dňa 13. 5. 2016 ste nám tepovali koberce v kancelárskych priestoroch, týmto chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s Vašou prácou.
Meriglote - Jarmila Porubska

Firmu Bodytep využívam už dlhé roky v domácnosti a taktiež vo firme na tepovanie kobercov, sedačiek a umývanie okien. Som vždy maximálne spokojná s ich odvedenou prácou. Komunikácia s nimi je na vysokej odbornej úrovni.
Ferrmont - Karin Kaderková

S firmou Bodytep mám dlhoročné skúsenosti a môžem vrelo odporúčať. Zamestnanci sú mladí, flexibilní chalani s chuťou do práce, nie je problém si dohodnúť aj neštandartné časy. Nakoľko máme psa, je upratovanie o to náročnejšie, ale nikdy s tým nebol žiaden problém. Po uprataní a tepovaní je vždy pekne čisto a bez zápachu. Oceňujem profesionálny prístup a hlavne výsledky. Cena nie je najlacnejšia na trhu, ale výsledok je viac ako adekvátny. Týmto sa chcem pánovi Labodimu ako aj chalanom poďakovať a prajem veľa úspechov.
Martin Kňaze.

Touto cestou by som sa Vám rada poďakovala za spoluprácu. Oceňujem profesionálny prístup, promptnosť, šikovný personál, celkovo dobrá skúsenosť. Želám všetko dobré a teším sa na ďalšiu spoluprácu v budúcnosti.
Republiková únia zamestnávateľov - Lucia Tumidajová - office manager

Odporúčam služby Bodytep - jednoducho - rýchlo - kvalitne. Výborne odvedená práca a odborne vyškolený personál. Garancia neprekročenia ceny.
Tomáš Šimrák

S Vašimi službami som bola veľmi spokojná. Ste rýchli a precízni. Určite Vás budem kontaktovať znova. 
Inter Cars - (automobilové diely) - MKrulová

Reštaurácia Milica s firmou Bodytep spolupracuje od roku 1999 a s ich službami sme nesmierne spokojní. Nakoľko sme reštaurácia tak tepovacie práce môžu u nás vykonávať iba vo večerných, alebo nočných hodinách, čo pre nich nie je problémom. Po ich odchode je isté, že ráno bude reštaurácia tip-top, čo si majiteľ vždy overuje telefonicky
Reštaurácia Milica - Luboš Teplan

Dobrý deň, ďakujeme Vám za expresne rýchle, ale za to precízne a profesionálne vytepovanie kobercov. Zbavili ste nás škvrn od ojeja, ktorých sme sa nevedeli zbaviť už roky. Rátame s Vami aj do budúcnosti.
EUROREHAB - (Rehabilitačné zariadenie) Karlová Ves

S firmou BODYTEP sme boli nadmieru spokojní. Milí a ústretoví pracovníci, prišli presne v dohodnutom termíne. Tepovalo sa 300m2 kobercov a boli vytepované perfekne. Ďakujeme. 
ALFA - (HERŇA v Petržalke)

Naša škola Cirkevné konzervatórium v Bratislave využíva služby Bodytep už niekoľko rokov. S ich profesionálnou prácou sme veľmi spokojní a preto aj v budúcnosti chceme využívať služby ponúkane Bodytepom.
Ďurinová - hospodárka Cirkevného konzervatória

Dobrý deň, pán Labodi, chceme sa poďakovať za výborne odvedenú prácu, flexibilitu a ustretovosť pri využívaní Vašich služieb. Využívame Vaše služby už pár rokov a vždy sme veľmi spokojní. Odporúčame všetkým.
FITPLUS - S.R.O.

Od pána Labodiho sme si objednali tepovanie kobercov a vytepovanie firemného auta. Všetko prebehlo podľa dohody načas, kvalitne a za dobrú cenu. Môžem len odporučiť.
Netmark s.r.o. - Mgr. Matúš Marko

S tepovacími službami firmy BODYTEP sme boli nadmieru spokojní, všetko prebehlo v poriadku, tepovalo sa 400m2 kobercov. Ďakujeme.
Jenewein Group

Maximálna spokojnosť so službami. Perfektne odvedená práca, vždy prídu načas milí a ustretoví pracovníci firmy BODYTEP.
Miriam Kuševová Havelková - Redakcia Muscle a Fitnes a spoločnosti Fit Plus spol.s.r.o.

Ďakujem za rýchle vybavenie mojej požiadavky. Super vyčistené, veľmi dobrý profesionálny prístup. Som spokojná.
Gubričová (Jabloňové)

Dobrý deň, s firmou pána Labodiho BODYTEP mám veľmi dobré skúsenosti. Personál je zakaždým prívetivý, prácu odvedú rýchlo a poctivo. Vrelo odporúčam aj náročnejším klientom.
Lenka Dvořakova

Bodytep k nám chodí pravidelne už niekoľko rokov umývať okná a tepovať komplet celý dom. Som s ich robotou spokojná, preto si volám stále práve ich. Pracovníci sú dochvilní a komunikatívni. Určite ich odporúčam aj ďalším, ktorí hľadajú kvalitné služby. 
Bujnákova (Slávičie údolie)

Ďakujem veľmi pekne za kompletné vyčistenie interiétu auta. Auto je ako nové. Interiér je bez zápachu a chlpov od psa. Veľmi dobrý prístup a odvedená práca.
Axel Artis - Alexander Toth

S kvalitou tepovania sedačky, matracov, kusového koberca a tak tiež s profesionálnym prístupom zamestnancov som bol príjemne prekvapený. Veľmi pekne ďakujem pán Labodi budem Vás odporúčať.
Jaroslav Zindler

Ďakujeme veľmi pekne za vytepovanie auta. Veľmi dobrá práca.
Stafen

Absolútna spokojnosť, veľmi flexibilní, komunikácia na vysokej úrovni, milí zamestnanci, profi čistenie za dobrú cenu.
Marek Kollar

Ďakujem, stoličky vyzerajú po tepovaní ako nové.
Peter Tibensky - Mamut-pub

Firmu Bodytep som využil už od roku 1997 veľa razy, hlavne pri výmenách nájomníkov, kedy som potreboval dôkladne vyčistiť priestory, oceňujem hlavne operatívnosť a variabilitu pri riešení našich problémov. Môžem len odporúčať.
AGHT s.r.o. - Lefler – konateľ spoločnosti

V súvislosti s našou objednávkou sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za výbornu prácu. Koberec je ako nový, takže dobrá práca a súčasne ďakujem za operatívu, nakoľko sme si Vás objednali na poslednú chvíľu.
Palatinusova - FIIT.

Firmu som si najal za účelom upratania mojej garáže. So službami som bol veľmi spokojný, nakoľko pracovníci firmy boli nielen veľmi pracovití, ale najmä rýchli a ohľaduplní. O garáž sa postarali príkladne, ako by patrila im.
Jakub Kováč - Bratislava

Dobrý deň prajem, s prácou spoločnosti BODYTEP sme vždy veľmi spokojní, vrelo odporúčam, ich práca spĺňa naše požiadavky.
Patrik - KLUB PENATI

Slušní a vyškolení pracovníci z bohatou praxou, vždy prídu načas a hlavne je vždy precizne odvedená práca. Odporúčam firmu BODYTEP.
Matej Barkol

Firma pána Labodiho chodí ku nám tepovať a úmývať okná niekoľko rokov. Zamestnanci si odvedú objednanú prácu vždy na 100%, čo je po ich odchode aj vidieť. Že som sa rozhodol využívať služby Bodytep neľutujem a môžem len každému doporučiť.
Roman Kukumberg (hokejový reprezentant)

Ďakujem za výborne odvedenú prácu. S tepovaním a čistením kobercov a sedačiek sme boli veľmi spokojní. Budem Vás ďalej odporúčať.
WEBCD s.r.o. - Blahoslav Sučík

Firmu Bodytep si objednávame už niekoľko rokov na tepovanie kobercov, umývanie okien a tepovanie interiérov našich vozidiel. S odvedenou prácou sme nadmieru spokojní.
G4S Secure Solutions (SK), a. s. - Andrej Lukáč

Naša spoločnosť AATUH- Servis PC, využíva upratovacie a tepovacie služby firmy BODYTEP už od 2004 a sme maximálne spokojní.
AATUH - Vladimír Hutta

Firma pána Labodiho nám chodí tepovať a umývať okná do domácnosti aj firmy už od roku 1999. S odvedenou prácou a ich prístupom sme vždy spokojný.
Peter Klubal

Maximálna spokojnosť, pracujú rýchlo a kvalitne. Sme si objednali umývanie okien na RD, tepovanie sedačiek a kobercov. Prišli štyria a za 3 hodiny boli s prácou hotoví.
Marek Domes - (Šenkvice)

Túto firmu som si objednala na tepovanie pred Vianocami a bola som nesmierne spokojná. Prišli presne na čas, pracovníci boli veľmi slušní a prácu vykonali sto percentne, takže môžem, len odporúčať.
Monika (Stupava)

Po rôznych skúsenostiach s upratovacími firmami som si objednala firmu Bodytep. S ich profesionálne odvedenou prácou som veľmi spokojná. Môžem odporučiť aj náročnejším zákazníkom.
Weber Reality s.r.o. - Lucia Weber

Služby firmy BODYTEP využívame hlavne na čistenie interiérov áut v našom autobazáre od roku 2007. S odvedenou prácou a prístupom pracovníkov sme vždy spokojní.
Gawax s.r.o. - Valér Mamonov

Sme rodinné a materské centrum Dlháčik a zo srdca ďakujeme spoločnosti Bodytep za vytepovanie našich priestorov. Už tretí rok nám firma Bodytep zadarmo vytepovala nielen koberce, ale aj sedačky v našom centre a to so zachovaním najvyššej kvality práce. Navyše nám časovo vyšli v ústrety. Naše centrum teraz doslova vonia čistotou a preč sú aj také škvrny, čo sme si mysleli, že sa ich už nezbavíme. Za všetkých malých aj veľkých návštevníkov - ďakujeme!
Tím Dlháčika - Zuzana Kutarnová

Váš prehliadač je už zastaralý !

Aktualizujte si prosím Váš prehliadač, aby ste stránku videli korektne. Aktualizovať teraz

×